Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Macska lesz a kutyámból?!

Macska lesz a kutyámból?!

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves si-cu kan kutyám. Nemrég hoztunk két kiscicát a házba. Ők az udvaron vannak,a kutya is,de neki saját bejárása van a házba. Közös helyen alszanak,egy kis raktárépületben. A helyük a farakáson van hogy a kutya ne érje el őket. Az etetés is fent zajlik igy a kutya nem érte el őket,eddig. Nem nagyon szerették egymást de nem bántotta őket a kutyám. Nemrég egyik etetés során bementem a raktárba és láttam hogy a kutya a macskák kajáját eszi. Rászóltam,adtam nekik másikat de nem foglalkoztam vele. Hétről hétre többet voltak együtt és a kutyám folyton nyalogatta őket meg játszott velük aminek örültem. De egy hónapja feltűnően más lett a kutyám. A cicák nyávogtak hogy éhesek,és gyanítottam,hogy a kutya ette meg a kajájukat. Meglestem,és kiderült hogy a kutyám eszi a kajájukat. Aztán egyre furább lett a kutyám. Feljött mellém az ágyra pedig soha nem szokott mert félt a magasban,most már olyan mintha morogna is az ölemben,és tegnap este a cicákkal játszott amikor az egyik megpofozta,az meg ráfújt. Komolyan megijedtem,aztán amikor bementem és meglátott,felugrott a farakásra és úgy ült ott a cicák mellett mintha ő is macska lenne. A saját kajáját már nem eszi,nem is ugat,és egyre jobban úgy viselkedik mint a kismacskák. Állatorvosnak mondtam,ő azt mondta valószínűleg semmi komoly,de ne engedjem neki az övéket enni. Szerintetek mit kéne csinálnom? Macska lesz a kutyámból? Nagyon aggódom érte,aki tud segíteni az válaszoljon! Előre is köszönöm!
2015. júl. 28. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem sétáltatod, nem foglalkozol vele, nem fárasztod le, nem viszed kutyák közé játszani, igen, macska lesz! Nem sokára nyávogni és dorombolni fog, még meg is fog karmolni :)
2015. júl. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj nincs a kutyával, biztos nem fog macskává változni, az meg nem olyan nagy baj ha bújósabb lett.

A húgom kutyája meg már 16 éve macskakaját eszik és attól sincs semmi baja. Fordítva is igaz, keverd nekik össze a két kaját.

2015. júl. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos :)

A mi kutyánk is megette a macskakaját - jobban szerette, mint a kutyakaját - és nem lett semmi baja. Cica pedig pláne nem lesz. Viszont mivel nincsen másik kutya, a cicákat tekinti társainak.

2015. júl. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős. Nekünk a kutyánk 30.000 ftos tápot kapott (Orijen) a cicák Whiskast, és egymáséból ettek..nem kellett a saját:D szóval..:D

Szimplán csak az van, hogy kötődik a cicákhoz :)

2015. júl. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A 2. válasz adónak üzenem:

A kutya és a macska kaját nem szabad összekeverni mert, vese beteg sége lessz,

kutyának nem lehet macska kaját adni.

macskának meg kutyakaját ezt tapasz talatból mondom

2015. aug. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!