Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi az Úristen ez? Keverékkutya...

Mi az Úristen ez? Keverékkutya-kiállítás?

Figyelt kérdés
Minap néztem néhány kutyás könyvet a neten és ránéztem a "Keverék kutyák" c. könyvre. Beírtam google-ba szerző nélkül, hogy megnézzem hol lehet rendelni ill. mennyi az ára. De valamin megakadt a szemem... A google ezt hozta be ajánlatnak: Keverék kutya szépségverseny. Rákattintottam és egy csomó mindent kihozott. Ez most komoly??? És ha igen, ilyet sok megyében szerveznek egyáltalán?
2015. júl. 31. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerveznek ilyet, ami valójában egy jó szórakozás, játék, buli a keverékek gazdáinak. Mi a baj ezzel?
2015. júl. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Semmi csak kérdezem. Furi volt nekem egy kicsit, de egyáltalán nincs bajom vele, mert a keverékek is megérdemlik az ilyet. :)
2015. júl. 31. 21:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi van ebben olyan meglepő? Keverék kutyus nem lehet szép, vagy mi a problémád, nem értem?!
2015. júl. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem is amúgy keverékeim vannak.
2015. júl. 31. 21:43
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak meglepődtem, mert gondolkodtam azon, hogy elviszem egy ilyenre, ha lenne a megyében.
2015. júl. 31. 21:43
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
3.vagyok. Jah, akkor bocs, látom pont egyszerre írtunk. Azt hittem a keverék kutyusokkal van valami bajod. :)
2015. júl. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!