Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen oldalon tudnám 13...

Milyen oldalon tudnám 13 hónapos mopsz kislányt hirdetni, csak egy jelképes összeget akarnék, és azt hogy jó helye legyen, ha valaki tud ilyet irna nekem?

Figyelt kérdés
Belinkelnétek, nem kereskedni akarok vele , azt szeretném hogy jó helye legyen.HELP?
2010. márc. 7. 13:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
2010. márc. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Imádlak egész nap itt keresgéltem a netten hogy sehol nincs csak nagyon drágán mégis mennyibe kerülne hol laksz nálunk nagyon jó helyen lenne 11 éves lány vagyok kérlek írd meg itt vagy privátban de írd ki ha írtál nekem levelet! kérlek
2010. márc. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
13:45 vagyok légyszíves nagyon fontos lenne írhatok neked privátba egy levelet hogy hol lakom meg ilyesmiket nem vagyok Roma származású csak hogy ne legyen hátsószándék !!
2010. márc. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
nem is lenne elletve meg semmi lenne mellette egy Palota pincsi és két macska kérlek hol laksz én Pest megyébe Zámoron
2010. márc. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha tényleg jó helyet szeretnél neki, akkor ivartalanítsd, mielőtt bárkinek odaadod. Messziről jött ember azt mond, amit akar, egy ilyen népszerű fajtánál nagyon kell vigyázni, nehogy rossz kézbe kerüljön.
2010. márc. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Bárki irhat privátot, még akkor is ha Cigány:)
2010. márc. 7. 13:58
 7/18 anonim ***** válasza:
írtam neked privátba sok kérdésem van 11 éves lány vagyok !
2010. márc. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
ja és kérlek írd le ide hogy válaszoltál oké ? köszönöm
2010. márc. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Válaszoltam, bár inkább a szüleiddel kellene erről először beszélni.
2010. márc. 7. 14:12
 10/18 anonim ***** válasza:

Nagyon vigyázz , kinek adod oda!


Ingyen fajtatiszta kutyát akarok nagyon sok van .

És tudod , nem elég hogy elmondja hogy jó helyen lesz!

Szerződést írass , minden képpen !

Amiben az legyen : Ivartalanítási kötelezettség , azonnal ha lehet mivel 13 hónapos így már fedeztetni tudják , bármikor meglátogathatod, és még amit szeretnél hogy biztosan meglegyen neki !


Ez nagyon fontos , ne feledd !

Ja és sztem , ne add oda annak aki pont 300 km -re lakik tőled, minnél közelebb hozzád , hogy ha akarod meg tudd látogatni !


Amúgy ha nem tolakodom , miért válsz meg a kutyustól ??


Amúgy meg a kérésedre válaszolva :

www.expressz.hu

www.slando.hu

www.kiskutya.hu

www.startapro.hu

2010. márc. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!