Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen oldalon tudnám 13...

Milyen oldalon tudnám 13 hónapos mopsz kislányt hirdetni, csak egy jelképes összeget akarnék, és azt hogy jó helye legyen, ha valaki tud ilyet irna nekem?

Figyelt kérdés
Belinkelnétek, nem kereskedni akarok vele , azt szeretném hogy jó helye legyen.HELP?
2010. márc. 7. 13:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

tényleg nagyon aranyos de ez a 10 000 Ft nekem sok vagy is nekünk ha 5 000 lenne akkor eltudnánk hozni meg akkor nem kellenének a cuccok csak maga a kis kutyus de hát így

10 000 e forintért hát nem nagyon jó de azért nagyon köszönöm !

2010. márc. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Mi alapvetően Pitbull tartók vagyunk, őt pedig kaptuk a kutyunk halála után, de nem nekünk való, ez tisztán kiderült, mert kölcsönösen nem vagyunk megfelelőek egymásnak, mi mást várunk egy kutyától, ő meg egy gazdától.
2010. márc. 7. 14:35
 13/18 A kérdező kommentje:
Nagyon helyesen irsz 11 éves létedre, ez egy nagyon drága kutyus , és azért kérek érte pénzt,mert nagyon sokat költöttem rá, azt hiszem a 10 ezer forint tényleg jelképesnek mondható.
2010. márc. 7. 14:38
 14/18 anonim ***** válasza:
persze értem tudom 50 és 100 ezer forintokba kerül ez tényleg nagyon jó ár lenne érte de hát most sajnos nem engedhetjük meg magunknak :( de azért köszönöm hogy szánt rám időt :) és köszönöm a dicséretet a helyesírással kapcsolatban :D
2010. márc. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Rendben :)
2010. márc. 7. 14:49
 16/18 anonim ***** válasza:
Hogyan akarjátok eltartani a kutyát, ha még 10e Ft-ot sem tudtok kifizetni a megvételére? Egy normálisabb táp, kullancs elleni védelem, egy megfázás, vagy köhögés, egy bőrbetegség (ami a mopszoknál nem is ritka) => simán kijön egy hónap 10e Ft-ra. ???
2010. márc. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

14.46

Ha 10 000 Ft-ért nem engedhetitek meg magatoknak, akkor hogy fogod etetni, orvoshoz vinni, ivartalaníttatni????

Elgondolkodtató...


Kérdezőnek: a szerződést el ne felejtsétek, nehogy vlmi szaporítótelepen kössön ki a kutyus.

2010. márc. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
nem, értem amit mondotok! Csak most nem vagyunk olyan helyzetben két temetés miatt a nagy papám és a nagy mamámé miatt :( és nagyon sok ba került épp ezért most nem tudnánk annyi pénzt ki fizetni érte de az oltásokat a féregtelenítést meg az ilyeneket meg kapna meg mindent egyébként egész (gazdagok) vagyunk csak most nem vagyunk abban a helyzetben hogy ilyen sok pénzt agyunk ki egy kutyusért meg hát még rajtam kívül van 4 tesóm :) !! meg három állat :) nagyon nagyon nagy házba a lakunk 2 holdas telkünk van szóval nem lenne probléma csak most nem jó
2010. márc. 8. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!