Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fürdetés. Hogy oldjam meg?

Fürdetés. Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés
Üdv. felnőtt amstaffot (kinti-benti kutyus) sima vizzel hányszor lehet fürdetni? mint mondtam kinti benti tehát nap fele részét kint tölti ... este fele pedig bent van. hülyék kiméljenek hogy keféljem a szörét és nem kell fürdetni. tehát az érdekelne hogy sima vizzel hányszor lehet fürdetni a kutyát?. félig fehér és a sok szennyeződéstöl elszineződik a fehér szöre. tehát hányszor szabad havonta sima vizzel fürdetni? kérek mindenkit csak a témával kapcsolatban kommenteljen.
2015. aug. 1. 17:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

itt szerintem mindent megtalálsz :)


[link]

2015. aug. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
pont ez az oldal volt amit elolvastam mielött feltettem a kérdést. kösz a haszontalan választ
2015. aug. 1. 17:05
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy elég fura kérdés :) kutyát fürdetni kell! ne cssak síma vízzel! samponnal mi kutyáknak van
2015. aug. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
neki is van de állitolag azzal gyakran nem lehet mert száritja a börét vagy szörét:D
2015. aug. 1. 17:09
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom én a kutyámat mindig fürdetem, ha meleg van...Mert hidegbe nem fürdetem...
2015. aug. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Samponnal legfeljebb egyszer egy hónapban, de sima vízzel ebben a melegben én pl. naponta vagy slagolom, vagy úsztatom. Nem okoz gondot.
2015. aug. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Samponnal egy hónapban többször is lehet :I
2015. aug. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sima vizzel napi szinten lehet sot ebben a melegben kell is.

En slagal szoktam es nagyon elvezi a kutya:D sampon vagy szappan nem kene max havi 1-2x de az is ilyen kutya sampon legyen.

2015. aug. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De akk a spotont ezzel elcsesztem nem? a fürdetésekkel. bár van forestoja.. de az +védelem lenne
2015. aug. 1. 17:51
 10/12 anonim ***** válasza:
Sima vízzel bármikor, samponnal, csak ha feltétlenül muszáj.
2015. aug. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!