Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhász Kiskutya - Szapora...

Bettina.98 kérdése:

Németjuhász Kiskutya - Szapora légzés?

Figyelt kérdés

2 napja vettünk egy 9hetes németjuhász szuka kiskutyát, a legelső lány és nagytestű kutyám, szóval eléggé féltem. az első nap papám adott neki enni, jól lakott aztán a hasán láttam egy kis dudort a köldökénél, elkezdtem az interneten keresgélni,hogy mi lehet ez, én köldöksérvre tippeltem még aznap este elvittem egy orvoshoz, ő is azt mondta,hogy köldöksérv, várjunk még vele egy hónapot aztán hátha kinövi, ha nem akkor műtét. nem valami aktív kutya, játszik néha ha játszunk vele, harapdálni viszont szeret, de nekem kicsit fura,hogy ennyit fekszik, kimegyünk az utcára pórázzal ott is leül pár percen belül vagy lefekszik, én is le szoktam feküdni mellé mikor alszik és figyelem, kicsit megijeszt,hogy ilyen gyorsan veszi a levegőt, szinte folyton:( lementünk a pincébe(ott elég hideg van), mert azt hittem,hogy csak a meleg miatt, ott is lefeküdt mellém és szinte ugyan ilyen gyorsan vette a levegőt. 9 hetes még csak, a kiskora miatt veszi ilyen gyorsan a levegőt, és csak lusta kutya,hogy nem futkározik annyit? nagyon féltem őt, itt van pár kép a köldöksérvről, és egy videó a légzésről.


[link]

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=tU6YNQE19Vs&feature=youtu.be



2015. aug. 2. 17:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez biztos köldöksérv, de a szapora légzés gondolom azért van, mert meleg van és liheg.
2015. aug. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!