Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyatáp a jobb: A...

UkulukumixD kérdése:

Melyik kutyatáp a jobb: A Bosch Lamb and Rice vagy a Brit Premium Dry Adult L?

Figyelt kérdés
Egy 2 éves kan labinak kellene.Eddig Britet kapott,de most egyet változtatnék.Egy árban vannak ,ezért a jobbat venném,vagy esetleg tud valaki ilyen árban hasonlóan jó tápot?

2015. aug. 3. 09:24
 1/2 anonim válasza:
Én a nyers táp híve vagyok, árban sem borzalmas. :)
2015. aug. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A nyers etetes valoban megfontolando, de sok utanaolvasast es tanulast igenyel, illetve nincs is mindenkinek lehetosege ra.

Az en kiskutyam jelenleg Boscht kap, nem vagyok megelegedve vele. Nagyon sok a szeklet, es az osszetevok sem valami fenyesek, pedig a kolyoktapok meg jobbak is mint a felnotteknek szant szarazak. Az altalad emlitettben is van arpa, kukorica, buza, buzaliszt, 5% baranyhus es 5% rizs. A Brit Premium sem jobb sokkal, az osszes hustartalma valojaban keves.

A Brit Care tapok csak kicsit dragabbak, de messze jobb minoseguek. A Cibau tapok is szimpatikusak nekem, ezek is hasonlo aron kaphatoak, kb. 1000 Ft/kg, az "adult" valtozatok meg olcsobbak is.

2015. aug. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!