Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ő egy pitbull vagy amstaff?...

Ő egy pitbull vagy amstaff? Szteroidozva van, hogy ilyen brutal nagy a feje?

Figyelt kérdés
[link]

2015. aug. 4. 14:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Pitbull, és szerintem teljesen arányos. Szép kutya.
2015. aug. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Arányos, ja, de magatol nem lesz ekkora a kutya .Nagyon tetszik, gyonyoru .. Melyik fajta pit?
2015. aug. 4. 14:30
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom melyik fajta, ennyire nem értek hozzájuk :)

Abban sem vagyok teljesen biztos, hogy pitt. Ettől függetlenül szerintem lehet ilyen egy kutya, ha mondjuk sportolnak vele.

2015. aug. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, miféle szerzet, de nem szteroidos, tök normálisan néz ki.
2015. aug. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A képen nincsen viszonyítási pont a kutya méretéhez, a feje pedig a perspektíva miatt tűnhet nagynak.
2015. aug. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Pitbullnak néz ki. Elég masszív teremtés, de szerintem sem szteroid. A szteroidtól a feje nem nőne, aránytalanul kicsi lenne a testéhez képest, de ő szép. Bully típusú lehet.
2015. aug. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
A másik tippem az XXL pit, ami magas is, nem csak széles és izmos, de ez mindkettőnek a hátárán van...
2015. aug. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Bully biztosan nem, azok szinte a foldon hasalnak, es a fejuk kerek, mint e nevuk is mutatja inkabb bulldogok mint pitek..
2015. aug. 4. 16:01
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amúgy nem pit, azok nem ilyen szélesek. Egy csomó széles nagy keveréket hívnak pitnek, mert az hangzik a legbrutálabbul, és úgy viszik a legjobban; múltkor is láttam egy alom XXL pitnek árult masztiffkeveréket (és a másik fajta is inkább staff lehetett bennük), lógott az arcuk meg minden, a maga szomorú módján vicces volt.

Szóval én staffkeverékre tippelnék elsősorban.

2015. aug. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

[link]

Lehet hogy keverek, ezen a kepen latszik a masztiff beutes, es o hasonlit az elsore.

Bar ahhoz hatalmas szerencse kell hogy ne logjon a pofijuk mert az mindent elarul.. Vagy van valami "korrekcios" mutet?

2015. aug. 4. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!