Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Morog a kutyám ha megakarom...

Morog a kutyám ha megakarom simogatni a kosarában. Mit kell ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Van, hogy a hátára is fordul és mutatja a hasát, hogy vakarásszam meg utána meg elkezd morogni jó nagy hangerővel.Ha dumálok hozzá, meg szidom akkor még hangosabban morog miközben feszik.Pár percig szokott morogni aztán abbahagyja.Nem normális dolog, mit kell tennem.Jah ha leszidjuk valamiért akkor is rögtön morog.

2015. aug. 5. 08:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Ide a rosdás bökőt, hogy a sok kutyab+uzi le fog pontozni pedig jó pár kutyám volt már nekem is. Ha még kicsi akkor ilyenkor oda kell sózni neki, hogy tudja meg ki a falka vezér. Ha nagyobb az gáz mert többnyire kölyök korban kell le tisztázni ezeket.
2015. aug. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
2,5 éves.Kiskorában sosem csinált ilyeneket.Kajájába is belenyúlhattam.Egyik kutyám sem morgott még így rám max a 10-en évük alatt 1-2x de ő amit már csinál az durva.Domináns az tuti.Kistestű kutya egyébként.
2015. aug. 5. 09:19
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
kérdés hogy egyáltalán agresszióból morog-e, vagy ez nála a játék jele. vannak ilyen kutyák, akik veszettül ugatnak morognak miközben jól érzik magukat és játszanak. ha viszont agresszió akkor azon dolgozni kell, de a kosarában nem szidnám meg, és nem nyomnám le, hiszen az az ő biztonságos helye.
2015. aug. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Megfogod, kivágod a fekvőjéből (de tényleg repüljön), beleülsz, és nem engeded oda. Tudja már, hogy hol a helye, meg ki mekkora.
2015. aug. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
Ja, viszont ott nem is nagyon illik csesztetni a kutyát, az tény. Ha simogatni akarod, hívd oda magadhoz, a helyén meg had pihenjen. Más esetben azt is mondanám, hogy hagyd a fenébe, ha ott morog, mert jogos, de nálatok valószínűleg nem erről van szó, ha más helyzetben is visszabeszél. Szóval közöld vele egyértelműen, hogy mihez tartsa magát.
2015. aug. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Második: nah hát ez nem játékból morog.Az másmilyen.

Utolsó:Ezt fogom tenni, mert már elegem van ebből a helyzetből!

2015. aug. 5. 09:45
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem csak a helyén morog igen.Múltkor kiakartuk zavarni a szobából, nem voltunk elég határozottak és csúnyán morgott, kapdosott.Ha határozottan kiküldöm akkor kimegy szó nélkül, de rögtön felül akar kerekedni ha lanyhulunk.Volt már olyan is, hogy nem vittük le időben pisilni ez a mi hibánk persze és bepisilt a szemünk előtt és amikor rászóltunk, hogy mit csinálasz nagyon csúnyán morgott.
2015. aug. 5. 09:49
 8/11 anonim ***** válasza:
29%

Akumi :D :D

szakadok, elképzeltem, hogy valaki büszkén ül a kutya helyén :) csúcs videó lehetne belőle

2015. aug. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%
Én csináltam már (nem sajáttal), elég meglepett pofákat tudnak vágni :D
2015. aug. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem fogad el 100%-osan. Egyetértek, én is azt tenném. Jó, nem ülnék bele, de kiborítanám a helyéről aztán feltenném a kosarát a szekrény tetejére, 20 percre.


A mi kutyánk szájából is ki tudom venni a kaját miközben rágja, és ha odaadom a másik kutyának, akkor sem mer visszapofázni, csak ül és néz rám szomorúan. Aztán adok neki másik kaját hogyha még van, hogy örüljön :)

2015. aug. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!