Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány hónapra kölykezik az...

Hány hónapra kölykezik az anya kutya?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 14:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
52%
2010. márc. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
91%

igazatok van, nem szeretem, ha emberek csak úgy "de szép szuka, legyen egy alom" alapon kölykeztetik a szukájukat. például azért, met van még 80000 ugyanilyen jajdeszépszuka,és nem találsz annyi gazdát, hogy mindegyik kölyöknek legyen. de ez személyes vélemény.


de van "normális" válaszom is: tényleg feleslegesnek tartok egyetlen kiskutyáért egy almot lehozni. és mi a garancia, hogy a többi kiskutyát elviszik? nem nektek kell eltartani?

És tudod ugye, hogy egy kiskutyát legkorábban 6 hetes korában lehet leválasztani. addig pedig etetni, gondozni kell, fizetni az oltásokat és a féreghajtást.

Szerinted megéri?

2010. márc. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Akiteki ***** válasza:
90%

Ismét feleslegesen koptatjuk a billentyűzetet.

Menj el egy sintértelepre vagy egy menhelyre. Akik ott vannak, azok is azért születtek, mert szerettek volna egy kiskutyát. Töménytelen mennyiségű kutyával vagyunk így ellátva. Inkább hozz el egyet közülük.

2010. márc. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
75%
58-63 nap a vemhesség ideje. Nálam az egyik szuka mindig 60 napra, a másik már másodszorra 65 napra ellett. Szóval 2-3 nap előre-hátra előfordul, mert nem biztos, hogy egyből a fedezés után termékenyül a szuka. Nem támadni, tenyésztő vagyok, tapasztalatból írom.
2010. márc. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
85%
Nem a szaporítós dumáról van szó, de ha annyit se tud, hogy hány hónapra lesznek kölykök akkor minek akar kölyköket? Gondolom, ha ezt az alap dolgot se tudja akkor semmi más fontosabb dolgot se tud az elléssel kapcsolatba... Tudom, most jön a lepontozás... De, ha nem ért hozzá akkor AKÁR az anya életébe is kerülhet... Erre senki nem gondol?
2010. márc. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Akiteki ***** válasza:
82%
Miért, szerinted idáig dicsértük?
2010. márc. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
78%
utolsó kettő igazatok van!
2010. márc. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó elötti! Én ezt a 15:38-asnak szántam, csak nem írtam oda...
2010. márc. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
70%
Ha még azt sem tudod, hogy mennyi a vemhességi idő, akkor el kéne gondolkodni, hogy vállalsz-e kiskutyát...
2010. márc. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Akiteki ***** válasza:
100%

Sajnos a gondolkodás nem tartozik az ilyenek hatáskörébe.

Épp tegnap találkoztam egy öregasszonnyal ebből a típusból. Vártunk a vonatnál, persze megnézték a kutyámat. Mindjárt nekiállt mesélni, hogy neki is van ám kutyája és már nagyon unja, hogy folyton el kell ásnia a kölyköket. Most is elhúzta a lapáttal az első kölyköt, elásta, (ezek után feltételezem, hogy élve) a kutya meg kiásta és visszavitte. Mikor megkérdeztem, hogy legalább a kant miért nem ivartalanítja, az volt a válasz, hogy az állatorvos nem csinálja meg. Megkérdezte? Nem. Próbáltam leküzdeni a vérnyomásom és a feltörő hányingerem és értelmesen beszélni vele, de képtelenség, csak fújta a magáét. Ja, és még a kismacskákat is nem győzi szétosztogatni, mert az is folyton ellik.

2010. márc. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!