Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutya kihányta a féreghajtót?

Kiskutya kihányta a féreghajtót?

Figyelt kérdés

Ma voltunk oltatni a 3 hónapos tacskó kutyusunkat, kaptunk féreghajtó tablettát, amit be kellett neki adni.

Este 8 óra körül beadtuk neki és nagyjából 20.50 körül hányt, kaját, mindent.

Valószínűleg a féreghajtó is jött vele.

Ilyenkor mi a teendő?

Nem beteg, mert utána rögtön ivott, enni is akart (nem adtunk neki) és azóta folyamatosan játszik...

Mi a teendő? Volt már valakinek ilyen?

Holnap délután beszélek az orvossal, de hátha addig segítene valaki:)


2015. aug. 12. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én (közepes termetű) kutyám is hányt tegnap előtt. Neki sem volt semmi baja utána, ivott, játszott, evett volna. Szerintem a nagy meleg okozza ezt vagyis úgy gondolom.. Mert se előtte, se azóta semmi baja. Ő is hányt mindent amit evett aznap, reggelitől kezdve jutalomfalaton át a vacsora tisztán látszott ahogy kijött, gondolom a nagy hőség miatt rosszabbul emésztenek vagy ilyesmi és nem bírják egyszerűen ezért fordulhatott elő (de nem tudom konkrétan) Hogy adjatok-e neki újra féreghajtót erről az orvossal konzultálj majd inkább.
2015. aug. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Inkább a féreghajtó injekciót ajánlom ha kihányja a tablettát!
2015. aug. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!