Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 3 hónapos amstaffom...

Van egy 3 hónapos amstaffom melyik tápot ajánlanátok neki?

Figyelt kérdés

Ha azt izmosítani szeretném mennyit és milyen módon "edzem" ?

Az ilyen idős kutyánál mennyi a megfelelő súly ?

Hátul ducibb ez mért van ?

Mennyi időn belül szokja meg a sétáltatást ha most kezdtem ?

Mennyi időt és hányszor sétáltassam egy nap ?

A féregtelenítőn kívül adjak neki valamilyen gyógyszert ?

Meddig adjam neki a tápot ?

Tápon kívül szüksége van valamire ?



2015. aug. 13. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Josera Kids

Majd egy éves kora után elkezdhetsz edzeni vele.

Súlyt passzolom, a lényeg, hogy ha kissé oldalra fordul, akkor a másik oldalon enyhén látszódjon a bordája. Ha nem látszik, akkor van rajta egy kicsi, ha simán állva is kilátszik, akkor egy picit talán sovány, de ugye látni kéne a jószágot.

Először a hátulja szélesedik (sonkás, mint a kismalac), majd jön a mellkas, váll és csak ezután a fej.

Séta: kert, vagy lakás? Ha kert, akkor elég 1-1 reggel és este, ha lakás, akkor minél többször, főleg amíg szobatiszta nem lesz.

Ha jó tápot adsz, akkor egy ízületvédő ajánlott, de más nem kell (kálcium sem, amit előszeretettel ajánlgatnak).

Meddig add a tápot? Ezt nem igazán értem, ha egész életében táppal akarod etetni. Ha át akarsz térni barfra, vagy hasonlóra, azt most is kezdheted, de ehhez nem értek, én táppal etetem a staffim.

Tápon kívül az ízületvédő, amit írtam.

Meg a sok szeretet, meg a nagy szigor, mert könnyen elkanászodhat. :)

Teszel fel róla képet?

2015. aug. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első jól leírta.


Annyit hozzátennék, ha rendesen szeretnéd izmosítani, és komolyan gondolod az edzést akkor mindenképpen áttérnék a helyedben BARF/PREY etetési módszerre.

2015. aug. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A BARF etetés az milyen ?Képet fogok mindjart küldeni ?
2015. aug. 13. 15:48
 4/4 anonim ***** válasza:
facebookon a BARF elvek az alapoktól nevű csoportban számos infót találsz. Nyers hús-csontos hússal való etetés.
2015. aug. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!