Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 7honapos németjuhász kutyám...

A 7honapos németjuhász kutyám nem csovalja a farkát. Ez miert van?

Figyelt kérdés
2015. aug. 13. 16:59
 1/8 anonim válasza:
semmilyen esetben se? lehet idegrendszeri baj... de passz
2015. aug. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
utálja a gazdáját
2015. aug. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az en nemetjuhaszom is ennyi idos es csak akkor csovalja a farkat ha egy masik kutyat lat.

Probald meg masik kutyahoz vinni. De az is lehet hogy nem tanulta meg ezt a viselkedesformat.

2015. aug. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Küllem vagy munka vonal?
2015. aug. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy idegrendszeri baj, mert rendes tenyésztőtől vettük es minden mást csinal amit más kutya, (de még eszembe jutott hogy még életében soha nem fordult hasra hogy megvakarjuk a hasát)es aranyos kedves es nem hiszem hogy utalna mindig jon utánam, ha a kajájába belenyulok(csak hogy tudassam vele hogy ilyet en csinálhatok)akkor sem morog meg oda se kap.Mindig játszunk, mar tudja a az alapparancsokat es mar olyan fejlett(méretben) mint egy egyéves kutya.(De nem a hirtelen csonrnovekedes miatt hanem mert nagy "kiskutya" is volt.

Annyi érdekesség van vele, hogy hosszu a szőre(nem ónemetjuhász)de törzskönyvezheto volt.

Más kutyákkal szemben csak ugat vagy szaglászik.

Emberekkel meg van akit kedvel van akit nem.A dokit pl. nagyon durván le támadt a.De engem meg sose harapott meg(csak játékból, a gumicsont helyett előszeretettel rágja szet a kezem)

Ha tudtok segíteni irjatok.es bocs telorol irtam.

2015. aug. 14. 12:08
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt hogy kullem vagy munka vonal...nem igazan tudom...de inkabb kullem:)
2015. aug. 14. 12:09
 7/8 anonim ***** válasza:
A show német juhászoknál nagyon kevés jó, karakteresebb, pörgősebb kutyát látni. A többség csak ritkán csóvál, hisz nehezen motiválhatóak, igen alacsony ösztönszintjük van általában. Ők nyilván gyengébb idegrendszerűek, mint írtam gyengébb ösztönűek, ezek fényében nem csoda, hogy nem csóválnak sokat, általában nem kommunikálnak olyan intenzíven a gazdájukkal, másokkal sem.
2015. aug. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát lehet hogy igazad van:(
2015. aug. 14. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!