Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kezdő kiállításozó és kankutya...

Kezdő kiállításozó és kankutya tartó vagyok. Hogyan tudnám a kölyökkutyámat keresett és jó nevű fedezőkanná tenni?

Figyelt kérdés

Tudtok mondani tanácsokat amivel híressé tehetem? Amitől jó minőségű külföldi szukák tulajdonosai fognak felkeresni?


Természetesen tisztába vagyok vele, hogy nem biztos, hogy minden megfelelő lesz nála, egészséges lesz. De nem számít, addig is szeretném elkezdeni a híressé tételét.


2015. aug. 14. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Első és legfontosabb: törzskönyves ugye?


Minél több kiállításra kell vinni, minél több jó eredményt begyűjteni.

2015. aug. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vidd minden kiállításra, ahova csak tudod. Ha tényleg szép és tenyészkannak való, akkor valószínűleg fog elérni jó eredményeket. Tanuld meg szépen felvezetni, hogy jól mutassa magát.

Ha eljön az ideje, csináltasd meg az eü. szűréseket és a tenyészszemlét, ezekre szükség lesz ahhoz, hogy fedezhessen.

Milyen fajta amúgy?

2015. aug. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Újfoundlandi, fekete-fehér. Jelenleg 2,5 hónapos. Természetes, hogy törzskönyves, máshonnan nem is vennék kutyát.
2015. aug. 14. 15:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Kiállítások tömkelege, természetesen külföldön is. A másik a vérvonal. Tudni kell, melyik vonal a menő mostanság.
2015. aug. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!