Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy lakásban élő kutyát...

Egy lakásban élő kutyát hányszor kell fürdetni?

Figyelt kérdés
Természetesen minden sétakor meg lenne mosva a talpa, de kb. mennyi időközönként kell,vagy csak akkor ha koszosak?Az baj, ha mondjuk hetente/4-5 naponta lenne megfürdetve?Válaszokat előre is kösz!

2015. aug. 14. 18:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%
Én havonta fürdetem az enyém nyáron (hosszú tömött bundája van). Szerintem rövidebb szőrű kutyát elég 2-3 havonta fürdetni.
2015. aug. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hosszúszőrű a kutyád?

Az enyémek igen, van 4 kutyám, ebből 3 kiállítási kutya.Szóval így extrán oda kell figyelnem, h milyen a szőrük.2 hetente fürdenek kb, és SOHA nem voltak korpásak.Mivel benti és kinti kutyák is, két perc elég ahhoz hogy full sárosak legyenek, főleg nyáron miután fürdenek és hemperegnek összevissza, na meg ha esik az eső.De a Te dolgod, hogy mit csinálsz a kutyáddal és mit nem.

2015. aug. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Igazából még meg sincs,csak érdeklődök.Amúgy Whippetet (rövidszőrű,agár) tervezek,csak mindennek utána szeretnék nézni,hogy mire jön,mindent tudjak.
2015. aug. 15. 18:09
 14/14 anonim ***** válasza:
Ja, hogy whippet, hát rövidszőrűt könnyebb ilyen szempontból ápolni.Nedves ronggyal áttörlöd és kész, esetleg száraz samponnal befújod.
2015. aug. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!