Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó lesz ez így a kutyának?...

Jó lesz ez így a kutyának? (futólánc)

Figyelt kérdés

Nincs kerítés a telkünkön, a kennelben pedig folyton sírt a kutya, szökni próbált.

A láncra kötés jó volt, de bánatos volt a kutya, ezért a következő megoldással egészítettem ki.


Kifeszítettem 20 méternyi acélsodronyt a kertben, két végére két rugó, és egy karabínerrel erre akasztottam a láncot. A kutya akadálytalanul tud így közlekedni kb 200 négyzetméteren.


Képek:

[link]


2015. aug. 14. 20:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Van sokféle rugó. Vasas boltba, mezőgazdasági boltban, stb kaphatóak. Pl itt is van 2 féle:

[link]

2015. aug. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Kicsit drága ez a shop "vasas" boltban 150 ftért kapok egész nagy karabinereket.
2015. aug. 15. 12:59
 13/13 penzesj válasza:
100%
Sok panellakó irogat itt látom! Nem kell ennyire kikérni mindenki véleményét! Ha úgy érzed hogy mindent megtettél a kutyádért, és szemmel láthatóan jól érzi magát akkor ne foglalkozz mások véleményével! A 20m-nyi futólánc bőven elegendő főleg ha hetente többször is el van engedve a kutya és sétáltatva van! A rugó végén a kampós megoldás csak annyiból nem a legjobb hogy az véletlen kiakadhat! Jobb lenne egy erős fogóval zártra hajlítani a rugós kampó végét!
2016. máj. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!