Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olvasgattam itt a kérdéseket...

Olvasgattam itt a kérdéseket és nagyon sok olyat találtam, amiben "szidják" a kistestű kutyákat és gazdáikat! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Akkor most kérdem én: Ugyan mivel jobb egy olyan műmájer idióta aki azért vesz egy garzonba pl: Amstaffot stb. mert azzal mennyire menő lesz VONULNI az utcán (akkor ezek a "vérebek" is divatkutyák?)! Az ilyenekből legalább annyi van mint azokból akik (az okosak szerint) divatból vesznek pl csivavát!
2010. márc. 9. 13:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez személyiség kérdése. vagyis, hogy kinek mi tetszik. talán az a legnagyobb baklövés, ha valaki divatból olyan kutyát vesz magának, amit nem is szeret, ami nem is tetszik neki. de hogy más kutyáját miért kell leszólni, azt én sem értem. én pl. nem szeretem az amstaffot, egyszerűen nem tetszik, de ettől még soha nem írtam sehová semmi sértőt az amstaff gazdiknak. ha ő szereti, hát legyenek boldogok.
2010. márc. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj szerintem ezen ezerszer átfutottunk. Mindenkit szídnak. Ha fajtatiszta akkor azért, ha keverék akkor azért, ha divatos akkor azért, ha ismeretlen akkor azért, ha kicsi akkor azért, ha nagy akkor legfeljebb nem patkánynak, hanem gyerekgyilkosnak csúfolják... Valóban, én sem szeretem a , nem mondom róluk rosszat... Hidd el semmivel sem szídják őket többet mint az összes másik kutyát.
2010. márc. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
*szeretem a kicsi kutyákat de
2010. márc. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
szia! sajnos nem a kistestű kutyákkal van a baj, hanem a gazdájukkal, akik azt hiszik, hogy egy kistestű kutyát nem kell tanítani, nem kell vele foglalkozni, az csak úgy elvan... :((( nem egy olyan ismerősöm van, akinek a szobakutyája megilyed a nagyobb testű kutyától, vagy inkább félelmében nekimenne, nem lehet a pórázról leakasztani, mert világgá megy:S amúgy nekem is szobacirkálóm van, de eljátszik egy németjuhásszal, vizslával, bulldoggal, tud viselkedni, nem rángatom el, ha találkozunk egy kutyával, szóval szerintem nem a kistestű kutyákkal van a probléma, hanem egy két gazdival, aki szobadíszként tartja... nem hordják sétálni, macskaalomba piszkit, stb. stb. stb. valamikor az én szobacirkálóm elől is felkapkodják a kutyákat, mert félnek, hogy az ő kutyájuk odakap félelmében, az enyém meg visszaharap:S az emberek fejében van a baj:((( gondolom, akik szidják őket, hasonló tapasztalatokat gyűjtöttek:(
2010. márc. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Most mondhatnám hogy szidják a kicsi kutyákat mert ez itt ígyis van úgylátom , de olyan kérdéseket/válaszokat is láttam már hogy törvény kellene a nagytestű kutyákra meg rámodanak mindenféle baromságot egy-egy nagytestű kutyafajtára h milyen agresszív meg hogy a saját gazdáját is megtámadná stb. nem sorolom tovább. Ha valaki a kistestűeket szereti akkor a nagytestűeket fikázza és fordítva is ugyan ez a dolog megy.Nekem nagyestű kutyám van és semmiféleképp nem vennék kistestűt de ettól még nem írom a másiknak h milyen sz@r kutyája van csak mert kistestű.

Akik leszólják a kistestű/nagytestű kutyákat azok nem értenek semmit a kutyákhoz mert nem a testmérettől függ hogy milyenek a kutya tulajdonságai , jelleme csak ezt itt kevesen fogják fel sajnos :( A gazda neveli a kutyát és az ún. "harcikutyák" (pl.pit) sem rosszabb mint egy "divatkutya" (pl.yorki) az egész csak nevelés kérdése.Ha nem úgy neveled ahogyan kell ugyanúgy megharaphat egy csivava mint egy németjuhász pl.

2010. márc. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én véleményem csupán annyi, hogy nem érdemes semmilyen méretű kutyát divatból venni. A kutya nem arra való. De tapasztaltam már, hogy szidják azokat, akik komondort tartanak, akik tacskót, akik vadásznak a kutyájukkal, akik lakásban tartják, akik kinn. az embereknek nem azonos a véleménye, csak ezt lehet nem bunkó módon is megosztani a többiekkel, amire sokan képtelelenek.
2010. márc. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az én bullterrieremet eddig csak kistestű kutya támadta meg és érdekes módon mindig ok nélkül.

A hülye bunkó gazdáik mindent rájuk hagynak,aztán csodálkoznak,ha egy komolyabb kutya megtépi a kis p....nyalójukat.Nevetséges,amit ezekkel a törpékkel csinálnak.Sétáltunk a pórázon lévő bullal,egyszer csak kiugrik elénk egy francia bulldog és szó nélkül a bull torkának ugrik.Ha az enyém megtépi,akkor én leszek a rohadt harcikutyás a gyilkos ölőgépével.

Múltkor indult egy kutyaiskolai tanfolyam direkt kistestű fajtáknak.Figyeltem őket:érkeztek az órára,kivették a kiskutyákat a kocsiból.20 résztvevőből egy(!!!)jött saját lábán és tette meg a kb.50 méteres távolságot,a többi ölben vagy kosárkában.Szánalmas volt.

Persze ez a normális kiskutyákra és gazdáikra nem vonatkozik.

2010. márc. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A véreb vadászkutyát jelent.
2010. márc. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előttem szólóval, mikor rá szólsz, hogy vigye a kerítéstől a másfél kilós kutyáját, mert idegesíti a nagyot akkor te vagy a bunkó. Ha kijön és meg eszi akkor egyből gyilkoló gép. Ezért szoktam mondani a kutyának mikor sétálunk, hogy ma nem eszel kutyát.
2010. márc. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
38%

nos én se bírom őket (jobban mondva ki nem állhatom őket!(kivétel a beagle, ha az is kicsinek számít!).

el is magyarázom h miért: ezek a kutyákat elkényeztetik, akik ezt megszokják amugy is a természetükben van a kényeskedés!

olyanok mint a mcsakák, nem csinálnak rendes kutya féle dolgokat!

nem őriznek házat például, nem jók semmire, nem segitik az embert, nem hűségesek. amiért én szeretem a kutyákat nagyon h tök hűségesek nem úgy mint a macskák.

aztán még CSAKIS ARRA JÓK H AZ EMBERNEK LEGYEN KIT ELKLÉNYEZTETNIE ÉS HOGY LEGYEN KIBŐL URALKODÓ ELVISELHETETLEN KÉTSZINŰ,HARAPÓS, UGATÓS HÁZISÁRKÁNYT CSINÁLNI ÉS TELJESEN A VÉGÉN MACSKÁRA HASONLITSANAK!

egyépként igaz az(de teljesen!) hogy egy kutya minnél nagyobb annál nagyobb a szide!!!!

ha valaki nem ért velem eggyet nyugodtan közölje de légyszi indokolja a válaszát!

2010. márc. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!