Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó angol cocker spániel...

Jó angol cocker spániel kennel? Athina's product kennel, Rizi-bizi kennel, mesztegnyei kennel, Gyémánthegyi? Valaki tapasztalat?

Figyelt kérdés
Megnéztem pár angol cocker spániel kennelt,de nem tudom melyik lehet a legjobb. Szeretnék spánielt venni.

2015. aug. 15. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Ha a házatokba van olyan rész ahol nem lenne gond a tartása akkor nyugodtan mehet oda is. Spánielek nagyon kényesek a fülükre a hideget a szabad helyet csak akkor fogják bírni ha születésük óta odaszoktatják őket, de jóval betegesebbek lehetnek így is. Gyerekkoromban volt egy spánielem kinti kutya volt, de nem bírta sokáig.


A Kan spánielem 15 évig majdnem 16 éves koráig élt őt bent tartottuk és rendszeresen engedtük ki az udvarra meg vittük sétálni. Télen gyakrabban volt beteg így is, akkor csak ritkán volt kiengedve, megfelelő neveléssel szobatiszta lesz, és tanulékonyak ám. Sok gondozást igényelnek kozmetikust is keressetek ha akartok spánielt tartani, de ugyan akkor nem fogod megbánni mert nagyon aranyos, hűséges kutya fajta, és vadász kutya, nálunk a macska helyett fogta meg az egereket is, sőt még a nyestet is elkapta aki megölt nálam 2 tyúkot.

2015. aug. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mesztegnyei, Gyémánthegyi és a Rizi-bizi kennelt kerüld el, ha nem akarsz egy örökletes betegségektől szenvedő, ideggyenge spánielt.

Az Athina's Product kennelt viszont nagyon tudom ajánlani.Nem tudom mikor lesz náluk ismét alom, de érdemes várni!

2015. aug. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Athina's Product egyértelműen. Többi felejtős.
2015. aug. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Athina's product ok. Többi szaporítò, sokszor betegsèget hordozò kutyákkal.

Giuditta Hadrianus Kennel is jo

2015. aug. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Andrea Szabo válasza:
51%

A hitelrontást büntetik..


Fent vannak a honlapjukon a házukról és a kutyák lakhelyéről is fotók. A rosszindulatú buta magjegyzések feleslegesek. Facebookon is meg lehet nézni a körülményeket és a kutyákat is. Minden kutya szűrve van a fajtára előírt szűrésekkel. Felesleges pánikkeltés...Messze menően pont náluk vannak a legszebben tartva a kutyák... de ezt ne én mondjam csak beszéljenek a képek önmagukért!

2015. szept. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!