Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Titeket nem zavar, ha valaki...

Titeket nem zavar, ha valaki kérdezés nélkül simogatja a kutyátokat?

Figyelt kérdés
Hogy reagáltok? És a kutya?
2010. márc. 9. 15:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
az én kutyámat senki nem akarja kérdezés nélkül simogatni,de még kérdezéssel sem:D Azt hiszem egy 90 kg-os nápolyi masztifftól mindenki megijed kissé:D
2010. márc. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Én rászólok, a kutyám meg elég barátságtalan. De még így is van pár hülye gyerek akinek a retardált anya megsértődik, ha azt mondom nem szeretném, hogy megsimogassa a kutyámat. Amúgy malamutom van.
2010. márc. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám letépné a kezét!
2010. márc. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem zavar. Nekem múltkor barátnőm simogatta a kutyámat kérdezés nélkül,és nem sokon múlott,hogy megharapja,rá kell szólni az illetőre,nem lehet tudni azt sem,hogy a kutya hogy reagál egy hirtelen mozdulatra. És ha megharap valakit,még te vagy a hibás...
2010. márc. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

hm. nekem még fiatal a kutyum, így ő örül neki, kivéve ha kisgyerek jön, mert azoktól fél, ha overál van rajtuk:D

nekem nincs bajom vele, persze volt olyan is, h nem túl szimpatikus emberke hajolt le kapásból. Aztán én leszek a hibás ha pl. ráugrik a kutyám.

De nem zavar. Mindig saját magam jut eszembe, a kiskori énem..minden jószághoz egyből mentem simizni, legyen az kóbor kutya, sündisznó, vagy cica..bármi..

gyerekként annyira elkapott a hév, h nem is jutott volna eszembe, h megkérdezzem megsimizhetem-e. Igaz manapság már megszoktam:D de csak azért mert tudom milyen most, h kutyám van:D

ha pedig tudom(és magamból kiindulva tudom), hogy ez egész napra örömet okozott az illetőnek, ám legyen:)

2010. márc. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

De igen, zavar. (Épp úgy, mint amikor a terhes pocakomat akarják simogatni engedély nélkül.) Főleg, ha gyerek teszi. Hiszen akár harapós is lehet a kutya. Az anyukáknak meg kellene tanítani a gyermekeiket, hogy kutyához csakis a gazda engedélyével nyúlunk, és ugyanezt tudniuk kellene a felnőtteknek is.


A kutyámat sérülten szereztem menhelyről, bántalmazták, felhetetően gyerekek, mert rájuk haragszik. Nem tűri túl jól, ha hirtelen odakapnak feléje. Egy tapasztalét kityás persze ismeretlenül is tudja, hogyan közeledjen feléje, de a "jaj de édi" típusú simogatóktól előre félek.

2010. márc. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Velem nem túl gyakran fordul elő, általában megkérdezik, és szívesen megengedem. Néha csak úgy odanyúlnak, de az utcán barátságosak a kutyáim (itthon már nem engednek be idegent). Nem zavar, de elgondolkodtat a bátorságuk, hogy vajon egy 80 kilós kutyát is kérdés nélkül megfognak-e. Ha kérdezik, örülök, mert jó szocializálás, és kiállításon is jobban tűrik a bíró vizsgálódását, mikor kicsik voltak, a közelebbi ismerősöket megkértem, hogy nézzék meg a fogakat, tapizzák át a testét a kutyának. És még sosem volt gond kiállításon. Ellenben nem lettek túl kedvesek, mert az udvarba nem engednek idegent. 2 collie-m van.
2010. márc. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Van egy westiem és egy corsom.

Egyszer sétáltattám a westiem és egy gyerek megsimogatta (3 éves kb.). a kutyám kicsit behuzodott mert nem szereti az idegeneket. lehet hogy a ti westietek nem de az enyém egygazdás kutyus. majd szólta hogy inkább ne nagyon tépje a szőrét meg a körmeit ne nyomkodja belé mert ez neki is fáj.

és egyszer csak megkapta. de nem lett súlyos. és az anyja még engem hibáztatott pedig nem kéne hisz az ő gyermeke meresztgette a körmeit a bőrébe és tépte. azóta haragszik rám.

már van egy corsom és őszintén szólva örülök mert egybe hordom őket sétálni és mindenki nézi. westie + corso = : D

na és egyszer amikor egyedul vittem sétálni a corsom:


egy részeg embert láttam. gondoltam inkább megfordulok hisz ki tudja mi van vele majd eldőlt a kerékpárral.

melletten ment el és leugrott a bicajról.

oda jött felém és kérdezte hogy meg-e simogathatja a kutyám.

hát eléggé furcsálotta megy részeg pasastól de hát megengedtem.

és amikor nyúlt felé a kutyám felékapott.

szerintem nekem a kutyáim túl egygazdássak de ez jobb is.

be se mernek jönni hozzánk még a postáts is fut a házunk elől mert a kutyám ki tudja nyitni az ajtót. (rákapaszkodik és ... kész a csoda : D )...

ez=rt dobja az ujságot és fut xDDDD

2010. márc. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

hát kupírozott fülü corsod van gondolom.

én se szeretnék egy ilyennel szembe találkozni:

[link]


[link]


és hát a corso nem egy pehelysúlyú hanem egy 48 kg van.

és elég magas.


nem csodálom hogy a postás fut előtettek ...

én is futnék

2010. márc. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
igen kupírozva van.
2010. márc. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!