Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Oleb, bujos, "lsuta" kanapetar...

Oleb, bujos, "lsuta" kanapetars szobakutyak?

Figyelt kérdés

Egy kistestu kutyust szeretnek akinek nincs nagy mozgasigenye es ha leulok a kanapera szepen elvan mellettem... (Termeszetesen tudom,hogy le kell vinni setalni stb. Megtennem. Ne irjatik koszi)


Ha lehet tapasztalatok alapjan irjatok.koszonom



2015. aug. 16. 20:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
4%

"Amúgy az ilyen esetekre találták ki a rehabilitációt, hogy helyrehozzák a kutyákat, hogy teljes életet élhessenek, amihez a séta is hozzátartozik."


tökéletesen teljes életet élnek, szerintünk is, állatorvos szerint is. és most már tényleg fejezd be az okoskodást.


a kérdezőnek pedig ismét üzenném, hogy BIZONYOS yorkie-kat tudom ajánlani. a trollokkal, megmondóemberekkel, tipikus magyar mindenhez értő szakértőkkel ne törődjön.

2015. aug. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
45%

Csak annyit hadd kérdezzek meg, hogy milyen az a "bizonyos yorkie"?

Mert elvileg yorkshire terrier egy féle van.

2015. aug. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
csak azért írok, hogy a sok szakértő és hivatásos troll nyomkodja a nullákat szépen! hajrá!
2015. aug. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!