Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám két napja hányik,...

Nomi2313 kérdése:

A kutyám két napja hányik, nem eszik és nagyon le van gyengülve mit adjak neki, hogy ne hányon?

Figyelt kérdés

#nem akarom hogy meghaljon
2015. aug. 17. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Vidd állatorvoshoz minél hamarabb! Ő majd javasol valamit. Mit evett az elmúlt napokban? A hányás előtti napon,amikor elkezdett hányni? Utána?
2015. aug. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vidd orvoshoz, ki is száradhat!

Ne otthon próbálkozz házi praktikával, mert lehet, többet ártasz!

2015. aug. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%
A mi kutyusunk is igy volt,mi fájdalomcsillapitot adtunk neki,néhány nap után hejrejött,próbalj meg neki sok folyadékot adni és ha nem javul vidd el állatorvashoz,szerintem elronthatta a pocakját valamivel(legalább is a mi kutyánknak ez volt a baja)
2015. aug. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3 Kedvesem,én nem halogatnám az állatorvost,nem várnék vele egy percet sem,amint lehet vinném. Nincs miért várni,nem érdemes. Remélem nem embernek való fájdalom csillapítót adtál a kutyádnak. Grat.


Kérdező! Vidd állatorvoshoz minél hamarabb,mint írtam. (#1 vagyok)

2015. aug. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Inni adj neki, vizet.

Vidd el állatorvoshoz, aki ad megfelelő gyógyszert (injekciót) és ha szükséges, infúziót.

2015. aug. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez ugye csak kamu kérdés? Vidd orvoshoz!
2015. aug. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit adj neki, hogy ne hányjon? Amit a doki javasol, felír, mond.
2015. aug. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!