Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a kutyámnak,...

Mi lehet a baja a kutyámnak, ha másfél napja nem eszik olyan mint ha le lenne gyengülve? De ugat meg minden nem akar járkálni szólunk neki nem jön egész nap csak fekszik nem pisil nem kakil

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 08:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Állatorvos nem tudta megmondani?
2013. máj. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
még nem vittük el eddig azt hittük csak szorulása van mert probált kakálni de nem tudott..
2013. máj. 15. 08:44
 3/11 anonim ***** válasza:
Bélelzáródása is simán lehet, ne várjatok, vigyétek dokihoz!
2013. máj. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 sameths ***** válasza:
100%
A nem pisil, nem kakil már olyan komoly tünetek, hogy azonnal menjetek vele orvoshoz!
2013. máj. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de most akkor nem tudom... mert szoba tiszta és most ki akartuk vinni h mit csinál piszkol-e vagy nem.. és jött egy ló.. úgy szalad oda felé mint ha semmi baja nem lenne.
2013. máj. 15. 08:50
 6/11 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy szorulása van, mi kutyánknak is az volt,ilyen tüntekekkel... veszélyes...vigyétek el.
2013. máj. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem volt benne kullancs az elmúlt napokban?

Hogy nem pisil, nem kakil, valószínűleg amiatt van, hogy nem is eszik.

Ha kullancs volt benne, és babéziás lett, akkor max 1-2 napja van hátra, ha nem kap azonnal megfelelő kezelést.

2013. máj. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én elvinném dokihoz a helyetekben, mert lehet bélelzáródása is, és akkor csak idő kérdése mikor esik le a lábáról...
2013. máj. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Másfél napja nem eszik, nem kakil és nem pisil. Gratulálok! Azonnal ORVOS! Mert a kutya a szenved!
2013. máj. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

bocsánat azt elfelejtettem írni hogy volt benne négy.. de úgy hogy mindig néztük.. de a nyakőrv alatt voltak elbújva de kiszedtük 2 rendesen megszívta magát.. de a másik kettő még akkor mászott volna bele felé..

és köszönöm h gratulálsz mint ha én tehetnék róla vagy nekem jó lenne így látni a kutyámat.. szánalmas gratulációd..

2013. máj. 16. 08:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!