Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a jutalomfalatról? (Link. )

Figyelt kérdés
[link]

2015. aug. 17. 21:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nasinak biztos jó, jutalomfalatnak nem. Se íze, se bűze, túl nagy, és ahhoz képest, hogy egy átlag képzési alkalom alatt simán elfogyhat egy egész zacskó, rohadt drága.
2015. aug. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi. :)

Esetleg más javaslat? (Tudom, hogy kicsi a kiszerelés, de ez szinte mindig így van...)

2015. aug. 17. 22:10
 3/14 A kérdező kommentje:
Amúgy eddig 8in1 Delights Mini-t kapott, de az is 100 grammos, bár nagyon szereti. Próbálok valami normális jutifalit találni, ami megfizethető és jó kiszerelésű (legalább 200 grammos), de eddig nem igazán sikerült. :( (Talán a Frolic lesz, bár az hivatalosan nem jutalomfalat, de puha és jó kiszerelésű is.)
2015. aug. 17. 22:34
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Virsli, párizsi ;)
2015. aug. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ja, igen, meg a Frolic :) Bár azt múltkor is úgy sikerült vennem boltból, hogy már ki volt száradva, amikor kibontottam :/ De van egy állateledeles, ahol valami fura Frloic van, másfél kilós, átlátszó zacsis, nagyobb is, mint a sima bolti, kevésbé lekerekített, és sokkal puhább meg tartósabb. De azt sehol máshol nem láttam, ők asszem egyenesen a németektől hozzák, nem a szokásos beszállítókon keresztül.
2015. aug. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, de azt nem tudom "hordozni" és hamar megromlik a melegben. :/
2015. aug. 17. 22:37
 7/14 A kérdező kommentje:

Mármint a virsli és párizsi. :D (Csak közben írtál még.)

Köszi. ;)

2015. aug. 17. 22:39
 8/14 bollocks ***** válasza:
100%
Intersparban szokott lenni apró tepertő, az én kutyáim azt kapják.
2015. aug. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet kaptunk ajándékba, félbe törtem, a boxeremnek is eltartott egy darabig, amíg megrágcsálta, alkalmatlan a gyors jutalmazásra.

Ilyenkor a legjobb tényleg a virsli, párizsi, vagy a sajt. Legyen jéghideg(szinte dermedt), mikor felvágod, akkor kicsit több ideig kitart. Árnyékban kell tartani és csak annyit vágni, amennyit megeszik a kutya.

Nekem eddig csak akkor sikerült megrontanom, ha véletlen a mellényzsebemben hagytam :D

Illetve legutóbb a jutalomfalat-tartómban maradt egy adag jó pár napig. Miután kimostam, még 3 napig szellőzött a kertben, mostanra egész normális a szaga :"D

Én mindig tartok magamnál kést, meg egy pici vágódeszkát táskába és kint, a suliban vágom fel a kaját.

2015. aug. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszi neked is. :)

Annyira nagy, hogy ketté kellett törni? Legalább ízlett neki?

2015. aug. 18. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!