Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a kutyámmal?

Mit csináljak a kutyámmal?

Figyelt kérdés

Van 4 kutyánk 3 pici és egy közepes méretű keverék kutyánk, nos ez a keverék kutya, élő állatokat eszik :S

Az egyik kistestű kutyánk vemhes volt és megette a babáit ami oké vérszag, vagy életképtelennek látta oké, bár ezt sem nyelem le, de nemrégiben kaptam egy kiscicát, párom volt itthon és nem vette észre h a kiscicó kiszökött a konyhába és mire haza ért megette.

Nos ilyen esetben mit kellene csinálnom ezzel a kutyával?


A neveljem meg meg a felelős gazdis komikat tartsátok meg magatokna, mert nem véleményre hanem tanácsra van szükségem, mert párom kutyája és ő imádja de féltem a többi állatot, no meg persze magunkat is.


2015. aug. 18. 14:20
1 2
 1/12 bollocks ***** válasza:
24%
Edd meg te a problémás kutyát.
2015. aug. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Beteg az agya, szívtelen dög, altasd el. Jobbat is találhatsz nála.
2015. aug. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ez lenne a helyes, de párom tuti nem megy bele...

Pedig annyit sirattam szegény piciket..:'(

2015. aug. 18. 14:40
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
szájkosár 24 órában? elég beteg dolog,de ez is egy megoldás.etetésnél pedig folyamatosan figyelni:
2015. aug. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

Altassa el? barmok.. Esetleg nevelés? Kutyaiskola? Hiába nem kérsz ilyen válaszokat EZ a megoldás!


Persze hogy megette a babáit, mivel egy falkán belül az alfa szaporodhat, ellenkező esetben az történik mint jelen esetben. Kellene némi alapismeret a kutyákhoz, aztán tartani őket...

2015. aug. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ha alapismeret kellene hozzájuk valószinűleg nem lenne ennyi kutya a családokban, jelen esetemben a kutyusok lányok és a kisoktatást azért nem kérem, mert én nem szeretném olvasni, hogy engem ócsárolnak holott nem én neveltem ismétlem "neveltem" ezt a kutyust sőt egyiket sem, én csak egy állatbarát megoldást várok hátha valaki okosabb mint én ebben a témában, ha azt mondod, hogy egy kutyasuliban erről leszoktatják és megnevelik amit a párom elhanyagolt megfogadom a tanácsod és elviszem.
2015. aug. 18. 15:16
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Látod ez a baj, hogy alapismeretek nélkül vág bele rengeteg ember és ez a vége..


Állatbarát megoldást szeretnél, de preferáltad hogy altatni kéne a kutyát.. Most akkor mi van?



Kutyaiskolában a párodat tanítják meg hogy nevelje, kezelje, tiltsa, stb a kutyáját. Nem a kutyát oktatják.

2015. aug. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
No látod..ezért nem volt nekem soha állatom,szeretem őket, de én nem tudom nevelni,és igen ha azt látom, hogy más állatokat jóízűen belakmározza a maradékot meg nekem kell feltakarítanom, nem az az első gondolatom h megsimizem.
2015. aug. 18. 15:29
 9/12 anonim ***** válasza:

Sajnos más tanácsot nem lehet adni, mint hogy nevelni kell a kutyát. Megtanulni hatékonyan tiltani dolgokról, lemozgatni, tanítani stb. A szuka kutyákat pedig ivartalanítani, hogy ne szaporodjanak feleslegesen.

Más (állatbarát) megoldás nincsen.

2015. aug. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Akkor ivartalanítom őket és kutyasuli én sem tudok jobbat remélem működni fog :)


Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget!

2015. aug. 18. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!