Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kutyámmal? Vagy ez...

Mi lehet a kutyámmal? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés

Családi házban lakunk és a kutyának az előszobában van a helye. Általában este fél10-10 körül beengedem aludni, addig az udvaron van. Mostanában többször előfordult, hogy hajnali 3-kor (mindig pontban 3-kor) elkezd ugatni, hogy engedjem ki. Kiengedem, rengeteg vizet megiszik, pisil és kakil is. Aztán alig bírom becsalogatni. Bezzeg, ha kint hagyok, 2 perc múlva ugat, hogy jönne be.

Vize egyébként van az előszobában is.

Eddig soha nem kelt hajnalban, ezért furcsa egy kicsit.


2015. aug. 6. 06:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért kell becsalogatni? Lehet hogy jobb volt neki kint. Amúgy meg szerintem tegyél be neki egy kis vizet amikor bent van.
2015. aug. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia.Szoktak ilyet csinálni a kutyusok,hogy éjjel mennének ki..az enyém is gyakran.De ha már régóta csak 3-kor ébred én elvinném állatorvoshoz.Az embereknél is,ha jól tudom van olyan,hogy mikor nagyon küzd a szervezetünk a túlélésért,akkor pont 3-kor ébredünk fel.Ez a 3 óra ilyen gyenge pont,ilyenkor van a legtöbb baleset is felmérések szerint.Én mióta erről tudok néha megijedek,ha éppen 3-kor menne ki a kutyus,de nálunk ez csak egyszer kétszer fordult elő..

Azonban, ha kutyus kint iszik pedig van vize bent is nem tudom elég furcsa,de ezt te látod.Nem néz úgy ki mintha rosszul lenne émelyegne?Bocsi a hibákért.Remélem tudtam segíteni :-) Remélem nem lesz semmi baja a kutyinak..

2015. aug. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem néz ki rosszul, durván bepörög ahogy kiengedem. Köszi, figyelni fogom még egy pár napig, hogy mi van vele.


Kedves első, leírtam, ha kinn hagyom, akkor ahogy visszafekszem az ágyba, rögtön ugat, hogy jönne be, és azt is, hogy van benn is vize.

2015. aug. 6. 09:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Én simán letesztelném. Anyósom kutyája ugyanezt csinálja és simán hülyét csinál a gazdájából. Anyósom pedig meg van róla győződve, hogy hát azért szól neki, mert pisilnie kell stb. Mert hogy ha kimegy, akkor pisil. Namost ha már kint van, naná, hogy pisil. Ettől függetlenül ki kellene bírnia éjjel. Ha meg a tied szomjas, akkor vizet rakjál be éjjelre, de azért ne rengeteget, mert ne éjjel igya meg az egész napi adag vizét. Valamennyi legyen bent is, de ne 2 liter. Majd iszik reggel többet. Éjjel békén kéne hagyjon téged. Én leteszteltem az anyósom kutyáját, ráparancsoltam, hogy fejezze be a macerálást, és a helyére küldtem. Érdekes módon, kibírta reggelig. Ha a kutya rájön arra, hogy ha bököd, meg macerál, akkor a gazdi úgyis felkel, akkor simán unalomból is fel fog piszkálni, mert mégiscsak jobb, ha kimehet. De akkor ugráltatni is fog..... és esetleg egyre idegesítőbb lesz! Engedd ki még késő este, legyen bent is VALAMENNYI víz. Aztán az első próbálkozásnál zavard a helyére. Lehet, hogy reggelig békénhagy.
2015. aug. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet,hogy csak a nagy hőség miatt van az egész. Ha nem múlik, akkor azért érdemes orvosnak megemlíteni,hogy megváltozott és szokatlan lett a viselkedése.
2015. aug. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!