Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » BARF szerint etetek. Most...

BARF szerint etetek. Most csak a nyul erdekel, a kondi miatt. Olcsobb lenne, ha otthon tartanek/etetnek/vagnam a nyulakat?

Figyelt kérdés

2015. aug. 18. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függhet. Az ár változó lehet attól függően, hogy mennyi a hentesnél, mennyibe kerül az élő nyúl, mivel eteted, hol tartod, alom kell alá, kisnyuszikat fel akarsz-e nevelni és ha igen akkor abba is mennyit fordítasz bele, stb stb.
2015. aug. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugye nem akarsz csak nyúllal etetni?

Amúgy szerintem nem éri meg, rengeteg nyulat kellene szaporítanod ahhoz, hogy elég legyen a kutyádnak (kivéve ha nagyon kistestű). A nyúltáp elég drága, sok munka van velük és nagyon érzékenyek.

2015. aug. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább csirkét tarts, azt jobban megéri.
2015. aug. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

4 eve etetek barf szerint, tisztaban vagyok vele, nyilvan nem csak nyullal akarom de fokent ez erdekel.

2 lany pit-rol van szo, azert talaltam ki, mert hatalmas mennyisegben vasaroltam piacon multkor, talalkoztam a tenyesztovel, aki enyhen szolva nem prefelalja a nyersezest, pedig versenyen ledobbent a regiek kondijatol. ( biztos csak irigy)

2015. aug. 18. 18:05
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Második vagyok, mi tartunk nyulakat és így mondom, hogy szerintem nem éri meg. Elsőre én is elgondolkoztam, hogy otthon van csomó haszonállat, milyen jó lenne azokkal etetni a kutyáimat, de aztán inkább maradtam a tápnál. Ha hússal etetnék, akkor is inkább vennék. Ez arra jó, hogy a család hetente párszor egészséges, otthoni húst egyen, meg néha egyet-egyet eladjunk, de folyton ezzel etetni ekkora kutyákat szerintem nem érné meg.
2015. aug. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A csirkét jobban megéri.
2015. aug. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!