Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj ha a kutya megeszi a...

Baj ha a kutya megeszi a meztelen csigát?

Figyelt kérdés
A kertünkben este előjönnek a giliszták és a meztelen csigák. Az én kutyusom egy 2 éves fiú és keverék. Elég sok hülyeséget megeszik.. Ma este (2015.08.19.) Láttam hogy cipel valamit és aztán megrágja. Megnéztem azt a helyet ahoca lerakott valamit ott volt egy nyálas meztelencsiga. Találtam még egy nagyon nyálasat. Attól félek hogyha megevett egyet akkor baja lesz. Beteg lehet vagy elpusztulhat akkor a kis drágám ha megeszi vagy megrágja ezeket a lényeket?? :o

2015. aug. 19. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
A te logikáddal élve franciaország már kihalt volna.
2015. aug. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha mérgezett volt akkor igen, de nem szokták nagyon megenni, csak a szájukba veszik.
2015. aug. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én biglim is evett meztelencsigát,mikor kicsi volt,azóta is él és virul:)
2015. aug. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Csigák, békák mérgezőek lehetnek a kutyák számára. Jobb esetben egy kis hányás, rosszabb esetben összeomlik a keringése...

Pláne ezekkel a barna meztelencsigákkal kell vigyázni. Nem véletlenül bűzlenek már méterekről esős időben.

2015. aug. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
A csigák férgeket hordozhatnak magukban, azt könnyen elkaphatják.
2015. aug. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Az én kutyusom a kertben egy sünit talált és azt ette meg. Én nem láttam, nekem anyumék mondták,de amikor szedtem össze a kutyagumit akkor láttam a tüskéket benne... :(
2015. aug. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A csigak szerintem rossz izuek, nem valoszinu hogy megeszi a kutya. Ha meg is eszi, max kihanyja. Halalos mergezo allatok nem nagyon elnek Mo-on.


**

Akinek a kutyaja a sunt ette meg: En elvinnem dokihoz a kutyat.

2015. aug. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sokan raknak ki csigamérget egyébként.
2015. aug. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm. Akkor nagyon nics vele baja, ha pedig rosszul erzi magát akkor meg majd alvisszuk az orvoshoz.
2015. aug. 20. 08:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Csigaméreg a melegvérűekre nem ártalmas, halált semmiféle képpen nem okoz.
2015. aug. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!