Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érdemes lenne nyitni?

Érdemes lenne nyitni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már réges-régóta kutyabolondok vagyunk barátnőmmel. Idén vége az egyetemnek, befejeztem az állatorvosit, ő pedig eközben kutyaképzést (mindenféle dolgokat: agility, dog dancing, frisbee, vakvezetés...stb). Úgy döntöttünk, hogy együtt kimennénk külföldre, és nyitnánk egy kutya "metropoliszt". Lenne menhely, kiképzés, panzió, futtató, állatorvosi rendelő, áruház, kennel...stb. Nyilván itt a pénz lesz a kérdéses, szerintem az Unió támogatását kérjük majd. Én Németországot vagy Luxemburgot javasoltam, barátnőm az Egyesült Királyság nagyobb városait (London, Edinburgh). Szerintetek jó ötlet lenne? Vannak ismerőseink mindkét helyen, jól beszéljük a nyelvet is. Szerintetek vágjunk bele?
2015. aug. 22. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez igen, gratulálok! Vágjatok bele és sok boldogságot, sok sikert hozzá!!!
2015. aug. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó ötlet :)
2015. aug. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vágjatok bele!!! Sok sikert. Kérlek később írjál, hogy hogyan sikerült a dolog!
2015. aug. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne csak itt kérdezd. Keress a facén pl kint élő magyar kutyásokat. Vannak bőven. Biztosan tudják, milyen igények vannak arrafelé.
2015. aug. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hajrá!!!
2015. aug. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!