Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kertunkben van szőlő, és a...

A kertunkben van szőlő, és a kutyám leeszi szó szerint a furtoket róla. Az a gond, hogy a kutyáknak nem tesz jót a szőlő, de még neki semmi baja sincs tőle. Hogy szokassam le a szőlő evésről?

Figyelt kérdés
2015. aug. 23. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz a szőlőtől az enyém is ette meg a szilvát diót stb. A kutya inkább mindenevő,ha érzi hogy jól esik neki ,akkor eszik gyümölcsöt is.


Leszoktatni kb lehetetlen, én próbáltam, ugye rászóltam amikor ette. Akkor abba is hagyta és ha kint voltam akkor nem is ette.De ahogy elmentem otthonról már tűntek el a gyümölcsök. Ez olyan mint az ételmegtagadás tanítása. Beles kutyának szinte reménytelen feladat megtanítani. Elektromos nyakörv használata elbújva a házba és lesve mikor közelít a fürthöz..esetleg hozhat eredményt.

2015. aug. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sehogy se tudod leszoktatni. El kell zárni tőle, hogy ne férjen hozzá. Vagy le kell szedni a szőlőt addig a magasságig, amíg eléri. Ez nálunk kb. 1,80 volt, úgyhogy nem szedtük le. Volt, hogy napi másfél kiló szőlőt megevett. Szinte csak abból állt az ürüléke.
2015. aug. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor jo:)felőlem ehet annyit amennyit akar csak ne legyen baja tole:)
2015. aug. 23. 12:02
 4/4 anonim ***** válasza:

A szőlő egy tiltó listás dolog a kutyáknál.A túlzott mértékű szőlőfogyasztás akut veseelégtelenséghez vezethet.

Tehát ez mérgező a kutyák számára,szóval szerintem zárd el a kutyádat a szőlőtől.

2015. aug. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!