Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinti/benti kutyát hogy lehet...

Kinti/benti kutyát hogy lehet "csinálni"? 2 hónapja befogadtunk egy kutyát, aki kintinek indult, de azóta több műtéten át kellett esnie, ezért mára kinti/benti lett.

Figyelt kérdés

Amikor eljövünk dolgozni nem tudom bezárni 12-14 órára, ilyenkor úgy érzem rajta, hogy szomorú, esetleg sértődött. Akik ugyanebben a cipőben járnak, hogy csinálják?Meg lehet szoktatni őt valahogy hogy hol kint van hol bent? Ja és éjszaka hallom, hogy sír/ugat is. Amikor bent aludt a műtét miatt 1-2 éjszakát, akkor éjjel háromszor voltunk kint pisilni... én úgy nem tudok dolgozni, hogy egész éjjel 3*2 órát alszom.

A kutya 11 hónapos.


2015. aug. 26. 07:43
 1/4 anonim ***** válasza:
egy kutya legyen vagy benti vagy kinti, legalábbis a téli időszakban
2015. aug. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Éjjelre miért nem lehet bent? Nem kell kivinni pisilni, hiszen ő is alszik. Reggel kiviszed egyet sétálni, és egy meleg kuckóban kint hagyod napközben. Ha meg otthon vagy ki-be járkálhat.
2015. aug. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
A szobatisztaság megtanítására rá kéne fordítani egy hosszabb időt, amíg egy kicsit feláldozod a kényelmed. Amúgy nálam a többi nem okozott problémát, ha kirakom a kutyáim, kint elvannak, ha beengedem akkor bent elvannak. Elfogadják, hogy az van amit én szeretnék.
2015. aug. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Miután gyakran 12 órát dolgozom, ami során 600 km-t vezetek, úgy gondolom, hogy ki kell magamat aludni, ami kutya nélkül is 6, max 7 óra alvást jelent... Szóval nincs az a fene nagy kényelmem, amit nem tudnék feladni!

De kösz a tippet!

Amúgy szobatiszta, mert nem csinál be...

2015. aug. 28. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!