Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám a barátaim lábával...

A kutyám a barátaim lábával szexel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Régebben volt egyetlen-egyszer, hogy bepróbálkozott nálam, de gyorsan megmutattam, hogy nem jól teszi.. Tegnap elmentünk a haverokkal sétálni és 2 ismerősöm lábát megkufircolta, de amikor én odatettem a lábam, az nem érdekelte (nem mintha akartam volna, csak érdekelt a reakciója). Ez miért van? Hogy szoktassam le róla? 1 éves domináns kan amstaffról beszélünk. Hagyjam vagy ne hagyjam?

2015. aug. 26. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Természetesen ne hagyd, a kutya nem szokhat hozzá ahhoz, hogy egy embert, akárkit is, ledominálhat, márpedig ez annak a jele. Sajnos vannak akik jópofának tartják, és hagyják a kutyájuknak, aztán meg csodálkoznak, amikor jön a morgás meg az odakapás is.
2015. aug. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekünk a németjuhász csinálta egyéves kora elött amíg nem látott igazi lánykutyát. Aztán elhagyta.
2015. aug. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Neveletlenség felsőfoka. Ha az én lábamon gyakorolt volna, szép nagy ívben megtanult volna repülni.
2015. aug. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor megvan, köszönöm! Többet nem engedem neki!
2015. aug. 26. 12:13
 5/7 illegaliste13 válasza:
0%
Akaszd fel magad :D
2016. jún. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi ezt az értelemmel teli válaszod.
2016. jún. 30. 11:26
 7/7 maci 1 válasza:
a szomszed kutyaja egyszer nekem probalta dugni a labacskam de ugy alarugtam hogy csak ugy repult automata pilotaval at a keritesen a harmadik szomszedba bele a disznoszaros hordoba
2016. okt. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!