Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » MI lehet a kutyusom lábával?

MI lehet a kutyusom lábával?

Figyelt kérdés
Kis tacskó kutyusról van szó.4 hónapos.Tegnap este séta közben az egyik hátsó lábát felemelte ,fájdította.Haza vittem,otthon semmi baja sem volt.Gondoltam megszúrta egy kavics a tapancsát.Ma délután nagyon sirt és húzta a lábát.Elindultam keresni neki egy állatorvost.Akit csak este találtam.Megvizsgálta.Törés és külső sérülés nincs.Az orvos elött nem sántított.Ahogy haza hoztam újból kezdte.Most fektettem le.Alig bir járni.Lábát felhúzza.Ha behajlíttom sir.Nagyon sajnálom szegényt 10 percenként nézegetem.
2015. febr. 1. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Az orvos megröntgenezte?
2015. febr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Keress másik orvost, aki rendesen megvizsgálja, és röntgent is készít!
2015. febr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Holnap elviszed egy másik orvoshoz. lehetőleg olyanhoz, aki nem csak azt állapítja meg, hogy külső elváltozás nincs.
2015. febr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rtg volt.törés nincs.Az orvos elől még el is futott.Nem húzta nem emelte fel a tappancsát.
2015. febr. 1. 20:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet esetleg csonthártya gyulladás is. Vidd vissza a dokihoz, mondd el a tüneteket, ami azóta volt.
2015. febr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül rossz orvos az, aki nem gondol komolyabb problémára, ha előtte semmilyen tüntet nem produkál a kutya. Vissza kell menni és elmondani, hogy azóta mi volt.
2015. febr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha esetleg csonthártya gyulladasa van,várhatok vele reggelig?Nincs lehetőségem most elmenni vele az ügyeletes kórházba.Az orvos hőmérőzte is.Azt mondta nem làzas.Ha gyulladás van gondolom láz is.Szegénykém elaludt most.Úgy sajnálom.Csontgyulladásnak a tüneteit hamar kinézem a netről addig is mindenkinek köszi.Holnap vissza viszem.
2015. febr. 1. 21:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért nem kell éjjel riasztani az orvost..teljesen jó, ha holnap visszaviszed, vagy keresel egy másikat. Addig is figyeld, meg, hogy milyen szituációkban csinálja, terhelni, ráállni tud-e, vagy csak mozgás közben jelentkezik, stb.

Az is lehet, hogy máshol, feljebb van a probléma, szalag, kiugrik az izület, stb.

2015. febr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!