Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valakinek Kanári-szigeteki...

Van valakinek Kanári-szigeteki kutyája? Ha van akkor mi a tapasztalata a kutyáról?

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem nincs, de szerintem gyönyörű kutyák! Bekro a kedvencem :D Minden idők legeredményesebb kanja. Kiállításokon már volt szerencsém többször is látni. Bekro hihetetlen kutya, egyszerűen gyönyörű!!! Elég érdekesnek találtam az egyik kiállításon, hogy felnőtt kutyák voltak a körben, és Bekro totál kilógott a sorból. Ő volt a legszebb... számomra ő egy igazi kanári szigeteki kutya. Volt szerencsém látni őt élőben, azt hiszem rá igazán büszkék lehetünk, hogy ebben a kis országban egy nagyszerű (talán mondhatom, hogy világhírnevű) kanári szigeteki kutya van:D

Ha ilyen fajta kiskutyát szeretnél majd venni, Bekro-t figyeld a tkv-ben (neve: Bajlando Con Los Luchadores Fernando, hívóneve: Bekro, született: 2000.04.05). Szerintem már nincs olyan magyarországi tenyészet (már ahol komolyan foglalkoznak a tenyésztéssel, nem pedig szaporítanak) ahol ne fedezett volna.


Úgy összességében pedig biztos, hogy remek fajta. Bár nem tudom, hogy pl. egy első kutyás gazdának ajánlanám e.

2010. márc. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszodat!nekemis tetszenek az ilyen kutyák!Csak azt nemtudom hogy gyerekekkel elvan-emeg ilyenek!azt tudom hogy ha ugy van neleve akkor igen!de alapbol lennék rá kiváncsi!
2010. márc. 11. 19:11
 3/5 anonim ***** válasza:

20.57 voltam.

Szerintem alapból is jól kijön a gyerekekkel. Feltéve, ha tenyésztőtől, eredményes szülőktől, jó helyről veszed meg. Amennyire brutális külsőre, annyira jószívű kutya szerintem. Pl az amstaffra is sokan azt mondják, hogy veszélyes eb, gyerek mellé nem való. Nekem ezt nem beszéli be senki, 4 amstaffunk van, a kisgyerekek fülükben, szájukban, nyakukban. Nem is reagálnak semmit.

Jó helyről kell kutyát venni, nem pedig szaporítótól, foglalkozni kell vele és ennyi.


Ha pedig többet szeretnél tudni a fajtáról, olvass utána egy tenyésztő honlapján, írd be a keresőbe és ott olvass utána, vagy vegyél egy könyvet, ami csak ezzel a fajtával foglalkozik. Onnan mindent megtudhatsz.

2010. márc. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek van 3 kanárija. Vanda, aki szintén szuper eredményeket ért el, és 2 kölyke, akiknek Bekró az apjuk. Én csak úgy tudok véleményt írni róluk, mint külsős, aki csak vendégként ismeri őket. Jámbor, megbízható és jól nevelhető kutyák. Gyerek mellé is lehet, mert nem egy gazdás kutya, hanem a családot tiszteli.
2010. márc. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezeket a nagyon jó válaszokat!
2010. márc. 12. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!