Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha a kutyám nagyon...

Mit tegyek ha a kutyám nagyon öreg és gyenge enni?

Figyelt kérdés
Kutyaévekben 16 éves a kutyám.De ereje nincs enni és nem tud megmozdulni de inni se.Tudom hogy öreg és hogy lejárt az ideje, de szeretnék tenni valamit hogy megóvjam az életét!kérem segítsenek!!!
2015. aug. 26. 20:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
VIDD ORVOSHOZ!
2015. aug. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Vidd el orvoshoz például,mert ha elviszed még élhet,nem feltétlenül az öregség a baja.


Én kutyám 11 évesen volt nagyon beteg én se mondtam le róla,hogy jajj öreg..Elvittem orvoshoz és mai napig él, egészségesen,13,5 éves.


Egy idős kutyának meg bármi baja van még gyorsabban dokihoz kell vinni,mert nekik már semmi sem úgy működik!! ha a doki azt mondja,hogy az öregsége miatt beteg,akkor altassátok el az a humánus,de míg nem tudjátok mi a baja addig nem tehettek semmit.

2015. aug. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Vizsgáltasd meg orvossal, hogy beteg-e és a betegsége kezelhető-e - ha igen, gyógyíttasd. Ha nem, akkor lehet, hogy lejárt az ideje :( Sajnálom. Ha nem is iszik, akkor orvosi kezelés nélkül nincs sok hátra, tehát mindenképpen nézesd meg!
2015. aug. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ma felállt és sétált egy kicsit majd vissza feküdt de szerintem em jól veszi a levegőt vagy rosszul ver a szíve!Amikor sétált a hátsó lábai remegtek! most egy kicsit ivott mert vittem hozzá friss a vizet!két szalámit is evett.de nagyon fáradt és gyenge!köszönöm a válaszokat!!!de aki tud kérem írjon még!
2015. aug. 27. 12:52
 5/17 anonim ***** válasza:

Vidd már orvoshoz,magától nem fog helyre jönni!!!! MIt írjunk??? Ásd a sírját???



Backiii szerencsétlen kutya!! Vidd el dokihoz!!!

2015. aug. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
szerintem kicsit jobban van de még természetesen féltem!!!!
2015. aug. 27. 14:22
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha félted talán elvinnéd orvoshoz!!!
2015. aug. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

jólvan azt mondod hogy a kutyád 16 éves KUTYAÉVEKBEN

az a kutya akkor most múlt el 2 éves az még nem öreg!


vidd orvoshoz akármennyi idős is!

2015. aug. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A 16 -ot meg kell szorozni 7-tel hogy lehet ez kettő?????
2015. aug. 28. 13:16
 10/17 anonim ***** válasza:

Kérdező!


16 életév az emberi évben van, a 16-ot megszorozzuk 7-el 112, szóval kutyaévekben 112-nek számít a kutyád.


Nekem írtál üzenetet azzal,hogy drága az orvos és házilag akarod meggyógyítani én erre válaszoltam is!!! Olvasd el..

2015. aug. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!