Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Veszélyes lehet ilyenkor a...

Veszélyes lehet ilyenkor a kutyám?

Figyelt kérdés

El akartam venni tőle az ételt, amit a párom odaadott neki (tied) morgott rám.

Nem mertem odanyúlni, mert bár nem félek tőle, nincs kedvem kézfejről letépett bőrrel ügyeletre rohangálni.

De amúgy amikor én adok neki kaját kivárja a tiedet, parancsokat is végrehajtja.


2015. aug. 27. 15:54
 1/9 A kérdező kommentje:
Párom mondta hagyjam, azzal érvelt, hogy a "tied"-el végérvényesen odaadtuk neki és érthető, hogy védi. Főleg mert nagyon éhes volt már.
2015. aug. 27. 15:55
 2/9 A kérdező kommentje:
És nyugi itt nem a retek royal canin meg egyéb szar granulált tápokról beszélek, hanem mi szín marha hússal etetjük a kutyát. A tápot még a seggembe is dughatnám előtte nem morogna le miatta.
2015. aug. 27. 15:56
 3/9 A kérdező kommentje:

De például amikor játszunk ronggyal és direkt megfogja és elém hozza, hogy vegyem el akkor is morog játékból.

Meg amúgy nem agresszív, például után fürdeni de simán meg tudom fürdeni a póráznál fogva, maximum utána játékosan megbosszulja :D egyszer bele akartam lökni egy stégből a vízbe, nem sikerült, a kutya elszaladt és utána megugatott, hogy "ezt mégis hogy képzelted?" :D utána még fél óráig fel volt háborodva. De nem morgott, nem harapott.

2015. aug. 27. 16:07
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is a húst,csontot jobban védik vmiért. Elakartam venni,mert láttam nagy darab lesz és inkább elvágtam volna.Erre morog!!!A 13 éves kutyám aki eddig tényleg sose,eddig húsnál se,de tegnap igen,bár lehet azt hitte,hogy a másik kutyánk az hirtelen. Én megfogtam a grabancát és kicsit megemeltem majd mondtam add ide. Akkor nyugton volt.Mondjuk ő 5 kg. Egy német juhásznál lehet nem próbálkozok :D


Max morog vagy oda kap. De a kezedet nem fogja ez miatt letépni azért.


Milyen fajta?

2015. aug. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

keverék, azt mondják vizsla és labrador.

Megvan a magához való esze, de mivel kóbor keverék az apja ezért eléggé önfejű és domináns is.

2015. aug. 27. 16:25
 6/9 A kérdező kommentje:

Emlékszem amikor 1 hónaposan elhoztuk az anyjától a második nap odahozta a vizes műanyag tálkáját szájban elénk amikor elfogyott a vize és szomjas volt.

A második nap már szobatiszta volt.

2015. aug. 27. 16:26
 7/9 A kérdező kommentje:

Mármint szobatiszta is volt.

Szóval nagyon okos kis kutya, nagyon észnél van.

2015. aug. 27. 16:27
 8/9 A kérdező kommentje:
Most 9 hónapos.
2015. aug. 27. 16:27
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy megharapna, inkább csak a tudtodra akarja adni, hogy kopj le.


DE.


Én nem engedném a kutyámnak, hogy ételt védjen, az biztos.

Én is hússal etetem a kutyát, imádja, de eszébe nem jutna rám morogni. Ma adtam neki kacsanyakat is és láttam, hogy túl hosszú, ha egyben (és nem tépve) lenyeli, úgyhogy megfogtam neki, hogy kisebb darabokra tudja tépni ropogtatás után és úgy lenyelni. Nem morgott.

2015. aug. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!