Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Császtok ez milyen kutya?...

Császtok ez milyen kutya? Most akkor nem pitbul?

Figyelt kérdés

heló emberek figyeljetek látam fészen egy gyereknek volt egy nagyonszép kutyája gyönyörü ráirtam hogy szép a pitbul kutyája kutya de aztmondta nem az montam neki hogy ne nézen hülyének azért tudom jol milyen egy pitbul googléba is beirtam hogy pitbul kutya és kiadott ugyan olyanokat mint az ővé akkor mér mondta hogy nem pitbulja van? leszidott és visza se ir már nem értem. honnan lehet venni ilyen kutyát? szabad tartani egyáltalán hivatalosan vagyis nem büntetnek ilyen kutyáér ha vetetek egyet apáméknak mutatam azt mondták nem lehet ilyen mer tul vad nem tudom hogy kell képet beilleszteni ide de bemásolom a facebookját

[link]


nézétek meg légyszi most akkor ez pitbul kutya nem?


13/Férfi


2015. aug. 30. 20:08
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

A két fajta nem ugyanaz. A képen amerikai staffordshire terrier van.


Amúgy meg ha valaki jobban tud nálad valamit, akkor fogadd el, ne pedig pattogj...kedves 13 éves férfi.

2015. aug. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Csász, a helyesírásod rémisztőbb, mint egy pitbull.
2015. aug. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
90%
Csá tesa, pibút nem lehet tartani csak ha elmúltál 18 és van hozzá tartásid me elaltatják. Am ne tarcs ilyen kutyát mert 1 éves korára megvadul, ez bele van kódolva a génjeibe így van tenyésztve h megöljön mindenkit me hajtja a vére,a gazdáját is megöli álmában, szal ennek a tóth gyereknek is meg vannak számlálva a napjai...
2015. aug. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
csá :) eg yéves korára? de beszélgetem vele és ez már lasan két éves lesz aztmonta ki van képezve parancsokra csinál meg dolgokat küldöt cseten videokat nagyon kemény :) nekem is kel egy ilyen kutya
2015. aug. 30. 20:37
 15/27 anonim ***** válasza:
98%
A sötétség egyre nagyobb mélységeket ölt ezen az oldalon.
2015. aug. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
A "férfiak" ilyen hiszékenyek?? :DD Ha jól neveled nem vadul be. Nincs benne a génjeiben, csak ha bele neveled/nem neveled normálisan/rosszul szocializálódik
2015. aug. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
xd :D irtam neki hogy már tudom milyen a kutyája és onan tudom hogy megkérdeztem ezen az oldalon és megin beszélek vele :D belinkeltem neki az oldatl azt monta menjek le inen mert sok a hozánemértő szerencsétlen és nem kel a pitbulhoz se semmilyen engedély . szerintetek ciki itt beszélgetni?
2015. aug. 30. 20:46
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Csász pubi, magadba kellene egy kis helyesírást nevelni.


13 éves feljár már... á hagyjuk...

2015. aug. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"azt monta menjek le inen"


Nagyon jó tanács, fogadd meg!

2015. aug. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
A zaklatók kedvéért ideírom hogy nem mondtam, hogy egy ilyen taknoys, meg is tudja nevelni azt a kutyát, csak akzt hogy amit állítotok nem igaz, és igen, le kell beszélni róla hogy ilyen kutyát tartson, mert nem neki való, sőt... de hazudni sem szabad neki!
2015. aug. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!