Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Császtok ez milyen kutya?...

Császtok ez milyen kutya? Most akkor nem pitbul?

Figyelt kérdés

heló emberek figyeljetek látam fészen egy gyereknek volt egy nagyonszép kutyája gyönyörü ráirtam hogy szép a pitbul kutyája kutya de aztmondta nem az montam neki hogy ne nézen hülyének azért tudom jol milyen egy pitbul googléba is beirtam hogy pitbul kutya és kiadott ugyan olyanokat mint az ővé akkor mér mondta hogy nem pitbulja van? leszidott és visza se ir már nem értem. honnan lehet venni ilyen kutyát? szabad tartani egyáltalán hivatalosan vagyis nem büntetnek ilyen kutyáér ha vetetek egyet apáméknak mutatam azt mondták nem lehet ilyen mer tul vad nem tudom hogy kell képet beilleszteni ide de bemásolom a facebookját

[link]


nézétek meg légyszi most akkor ez pitbul kutya nem?


13/Férfi


2015. aug. 30. 20:08
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem kell a pithez sem engedély. Csak éppen valódi pit kevés szaladgál az országban. Sőt, staffik is egyre többen vannak keverve, kavarva. Mert mindenkinek olyan kutya kell, csak, ugye, nem papírral, mert az drága.
2015. aug. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Ok, túllépve azon, hogy süt belőled a sötétség. Miért szeretnél ilyen kutyát? Tisztában vagy az igényeivel? Megfelelően tudnád tartani, nevelni?

Van pénzed tenyésztőtől beszerezni?

2015. aug. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
szabi akit linkeltem az se tenyésztőtől vete és mégis mennyire gyönyörü a kutyája szebb mint egy tenyésztőnek a kutyája. de már meg gondoltam magam nem kel nekem mert azt monta hogy kb 400ezer forintja ment rá a kutyára 10hónapalatt mert drága tápal etet nagyon drága cucokat vesz neki. mi meg szükösen vagyunk azért szüleimel és nem tehetem meg hogy enyit költsek énis a kutyámra. majd egyszer talán lesz. ha lesz nekem is keresetem mert akkor énis tudok majd költeni azért a kutyára
2015. aug. 30. 21:53
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Bölcs döntés. Nekem egy keverék van.

Alsó hangon évi 150-200 e ft

Orvos, oltás, chip, kaja...

Hol van még a sok apróság...

2015. aug. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

"13/Férfi"


No comment.


8/férfi

2015. aug. 31. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Istenem, de jó, hogy kezdődik holnap az iskola, ahol a tanárok megpróbálnak majd némi értelmet verni a "férfiak" fejébe!
2015. aug. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Amúgy ilyenkor is szembesülök vele, hogy mocskosul alul vannak fizetve a tanárok. Nem is csodálom, hogy begolyóznak, és csak a legelszántabbak leghülyébbek maradnak a pályán.

Egy-két egyedhez állatidomár, de legalább egy kiképzőtiszt kellene..

2015. aug. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!