Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek vegyek Német...

Szerintetek vegyek Német Juhászt vagy ne?

Figyelt kérdés
Pontosabban a szüleim vennék nekem, de én foglalkoznék vele. Ez a kedvenc fajtám. Azt olvastam, hogy napi 3-4 órát kell vele játszani, és minden nap kell vele sétálni, mivel munkakutya. De az a gond, hogy iskola mellett heti 2-3x tudnám sétálni vinni, és napi 1 órát vele lenni. már van kutyás tapasztalatom. Tenyésztőtől lenne, egy ismerőstől. Kutya oviba nem járnák vele, se suliba. Kinti kutya lenne, egy kb. 100x30m-es kertben. Szóval hacsak ennyi idő van rá bevállalhatok egyet?
2015. szept. 1. 21:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
15%

Pozitívum:nagyon nyugodt kutya nem riad visza a feladatoktol aranyos kedves cuki:)

Negatívum:hajlamos a gazdájának meni 100 bol 3 meg örül mire idös lesz és nagyon nagyon keményen vedlik

2015. szept. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11 es akkora hülyeségeket írsz hogy magad se hiszed el. Mi az hogy nyugodt ? attól függ mennyit foglalkoznak vele egy német juhászkutya ami nincs lemozgatva fizikailag , agyilag lefárasztva egyáltalán nem nyugodt durván frusztrált. Német juhászkutya elég kemény dió. De egyszerű a képlet, sokat foglalkozol vele de tényleg sokat akkor a német juhászkutya a világ legjobb társa lesz ha keveset vagy semmit akkor maga lesz a pokol és még azon is elgondolkodol hogy jó lenne tőle megszabadulni. Na meg gondolom elég rutintalan vagy kutyák terén ha még is veszel egy német juhászkutyát alap hogy meglátogatsz egy jó kiképzőt aki munkakutyákra orientálodott
2015. szept. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
de azt hogy idős korukra nekik mennek a gazdájuknak na ez totál homály.
2015. szept. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!