Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az emberek télen vagy nyáron...

Az emberek télen vagy nyáron vesznek vagy fogadnak örökbe kutyát leginkább? És miért?

Figyelt kérdés
2015. szept. 2. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:

A statisztika szerint június 9-én. a legmagasabb ez a szám.

Csak.

2015. szept. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tavasszal/nyáron. Sokan vannak úgy, hogy nyáron jobban ráérnek, gyerek is otthon van, kell kutya. Aztán persze télre már rég kiderül, hogy rossz döntés volt.
2015. szept. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

Én az első kutyámat szeptember 1-én vettem magamhoz, a kapu előtt ácsorgott (plusz szomszéd kutyával acsarkodott).

A másik kutyám április közepe tájékán került hozzám, egyszer csak itt volt a teraszon.

A harmadik kutyám pedig ki volt kötve egy lakatlan helyre, és el akarták vinni rossz emberek, így döntöttem, hogy akkor befogadnom, és véletlen pont a szülinapomon volt. :)

2015. szept. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Fingom sincs, de én télen fogadtam örökbe.

Meghalt újévkor az előző kutyám és nem bírtam sokáig kutya nélkül.

2015. szept. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az augusztus közepe-szeptember eleje lenne a legmagasabb aránnyal bíró időszak. Ilyenkor már lementek a nyaralások, de még/már otthon van a gyerek, kevésbé leterhelt.
2015. szept. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én pl a mudimat február közepén hoztam el. Novemberi születésű volt.

Amúgy szerintem úgy vesznek kutyát, hogy a nyarat együtt töltsék.

2015. szept. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért lettem lepontozva egyébként? 3-as vagyok, akinek 3 kutyája volt/van...én csak leírtam, hogy én mikor fogadtam örökbe. Talán zavar valakit, hogy egyik kutyámat sem nyáron vettem magamhoz? :)
2015. szept. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!