Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eddigi táp eddig bevált most...

Eddigi táp eddig bevált most meg már rengeteget kakkantanak tőle. Miért?

Figyelt kérdés

Panzi Fit active bárányos tápjával etetek már kb 10 hónapja,mert akkor nagyon bevált jó árban van,meg is ették a kaki meg normál mennyiségű volt,mint az Acanánál. Aztán pár hete már,hogy lazább a székletük és sok.Egy kanál konzervet kapnak hozzá 2-3 hónapja,mert az idősebb bélproblémás és ha 1 étkezést kihagy már hasmenése lesz. Így jobban megeszik a tápot,aztán így a másiknak is keverek bele egy kanállal. A fressibe kapható Real Nature konzervet veszem : [link]

Mindig más ízűt.


Hamarosan nyersre etetésre váltok,de szeretném tudni,hogy mi lehet az oka,hogy sok és lazább a széklet mikor eddig nem volt semmi gond.


2015. szept. 3. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:

A konzervvel megzavartad az emésztésüket.

De olyan is van, az aktív már valamiért túl erős a kutyának. Akkor is lazább lesz a széklet.

2015. szept. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem pár hete kezdődött a lazább széklet.Már 2-3 hónapja keverek hozzá konzervet eddig nem volt probléma !


Lehet az összetevők aránya változott vagy nem tudom.Néztem,nincs lejárva vagy ilyesmi.

2015. szept. 3. 13:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy még több gabonát tettek bele és ezért.

Tegyél a tápra egy kis sótlan, főtt húst.


Mikor még tápot kapott a kutyám nálunk bevált (azóta már csak nyers dolgokat eszik).

2015. szept. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Lehet,hogy változott az össze tétel :/


Nem főzök nekik.


Nyersre fogunk átállni,régen nyerseztem,csak helyhiány miatt abba hagytam.

2015. szept. 4. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!