Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Shadow of the Darkness kennel?

Shadow of the Darkness kennel?

Figyelt kérdés

Valakinek van tőlük kutyája? Nézegettem az oldalukat, a tulajdonos fb. oldalát, gyönyörű kutyáik vannak.

Kb. milyen áraik vannak? (nagyjából)



2015. szept. 5. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Miért nem írsz nekik egy e-mailt, Fb üzenetet stb a kérdéseddel? Sokkal pontosabb választ fognak neked erre adni mint mi.
2015. szept. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
első körben tapasztalatok érdekelnek, amiket tőlünk nem fogok kapni
2015. szept. 5. 12:04
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Igen,tenyésztőnél nem kezdhetsz úgy,hogy

"Szép napot! Mennyibe kerül egy kiskutya?"

Elhajtanak :D Mondjuk nem értem miért baj ha vki az árról érdeklődik.Hiszen ha már egy tenyésztőnek vki ír,vagy felhívja akkor nyilván komolyabban gondolja,hogy jó helyről szeretne kutyát.Mivel átlagos ember nem tud rögtön 100-200 ezret adni egy kiskutyáért,így nyilván gyűjteni kell.


100 ezertől felfelé vannak az árak kb az összes fajtában.

Függ,hogy mire kell.

Hobbira: itt lehet szín,fog hibás vagy rossz szőrminőségű,ugye ezek kiállítási kutyáknál nem lehetnek jelen.Igy hobbira olcsóbban hozzá lehet jutni egy kölyökhöz.

Kiállításra és tenyésztésre jóval magasabbak az árak.


Én egy másik kennel tenyésztőjével beszéltem és nekem azt mondta,hogy fül vágottan 150 ezerből kijön hobbira egy Dobi.Ott sem mondott árat,csak,hogy ennyiből "kijön" Viszont hobbira ivartalanítási szerződéssel adják a kutyát :)

2015. szept. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, ezt én sem értem... csak azt érik el vele hogy megunják, és vesznek szaporítótól.. nyilván nem végösszegre gondoltam, hanem nagyjából tól-ig-ra...

A nem hobbi kutyának kiállítási kutya a neve?

Ha azt veszek, akkor kötelességem vinni kiállításokra, vagy fedeztetnem kell?

2015. szept. 5. 15:02
 5/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok.


Megkérdezik,hogy milyen céllal veszed a kutyát, hobbi, kiállítás vagy tenyésztés,bár nyilván ha tenyészteni szeretnéd akkor kiállításra és tenyészszemlére is vinned kell.


Ha kiállítási kutyád jó minőségű kötelezhet a tenyésztő rá,hogy egy almot lehozz tőle vagy ilyesmi,de erről van szerződés.

Pontosan ennek a menetét nem tudom,csak amit tenyésztő(nem dobi) ismerősömtől hallottam,meg olvasgattam.


De ha nem akarsz kiállításra járni,meg tenyészteni vele akkor hobbira vegyél szerintem.

2015. szept. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugye attól függ miben állapotok meg,mivan a szerződésben, ha kimagaslóan jó a kutyád,kötelezhet kiállításra igen.
2015. szept. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!