Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyám állandóan nyalakod...

A kiskutyám állandóan nyalakodik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy 5 hónapos kiskutyám. Amit eddig tudtam megtanítottam neki (séta pórázon, ül, fekszik, marad, és még néha jelzi is ha ki kell mennie), kellőképen szocializáltam mert fontosnak tartom hogy emberbrát kutyus váljék belőle.

De a legnagyobb probléma vele (és eddig az egyetlen), hogy nyalakodik. Mindenik össze-vissza nyalogat tetőtől talpig, legyen az egy ismerős vagy egy idegen is akár.

Ez normális? Vagy erről le lehet szoktatni egyáltalán?

Segítsetek kérlek, ötleteket várok



2015. szept. 6. 06:56
 1/3 anonim ***** válasza:
3%
Látszik hogy soha nem volt kutyád.
2015. szept. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Bocs, de ez kritikán luli húzás volt :)

ő a 3ik kiskutyám, de az előző kettő nem csinált ilyet ezért vagyok tanácstalan. Tudom hogy ez a szeretetének az egyik kimutatása felém.

Nekem az a problémám hogy mindenkit nyal össze. Én eltűröm neki mert imádom őt. De sokakat idegesít ha mindenüket összenyálaz.

2015. szept. 6. 07:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg kell tiltani, akárhányszor elkezdi. Előbb-utóbb megérti :)
2015. szept. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!