Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Happy Dog kutyaiskolában...

Happy Dog kutyaiskolában vannak kistestű kutyák?

Figyelt kérdés
Ez a kutya suli van hozzánk a legeslegközelebb, kb. pont előttünk van, de ahogy a videókon láttam inkább németjuhászok, vagy más nagytestű kutyusok vannak ott, nekem pedig egy Yorkshire kutyusom van. A másik suli a Kőbányai tükör suli, az fél óra buszozásra van tőlünk és 49ezer Ft O.o . Szóval: Vannak a Happy dog suliban kistestű kutyák (főleg velük van baja a kutyusomnak, szóval azért hogy szokja) , vagy inkább a tükör suli lenne jó?

2015. szept. 6. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi tükörben voltunk külön kistestű csoportban. (44 ezer volt, és ez Sopron, szóval átlagban ők ennyiért dolgoznak) Szerintem minden suliban vannak külön méret szerinti csoportok vagy ha nem, akkor olyan az oktató, aki tud figyelni mindenkire. Nem hiszem, hogy te lennél az egyetlen kistestű kutyás.
2015. szept. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak. Mi lenne, ha egy foglalkozási napon kinéznél?
2015. szept. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mivel közel lakunk, egyszer már láttam miközben óra volt ott, őrző-védő óra volt, nagytestű kutyusokkal. De majd kimegyek normálisan is, csak előbb még neten olvasgatok róluk, stb... :3
2015. szept. 6. 22:54
 4/5 anonim ***** válasza:
8%
Hallotál már a teleeefoooonrooolllllll hívjad fell őket és meg mondják okééééé
2015. szept. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt hittem itt lehet kérdezősködni... bocs.... amúgy már mondtam hogy majd megnézem normálisan is.
2015. szept. 8. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!