Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lakásban tartáshoz milyen...

Lakásban tartáshoz milyen kistestű kutyafajtát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Eddig kertes háznál tartottam csak nagytestű kutyát (nem volt bejárása a házba), kistestűekkel nincs tapasztalatom. Olyan fajtát szeretnék, amelyik egészséges (tudom, ne szaporítótól, tenyésztőtől), könnyen tanítható és a szőrének gondozása viszonylag egyszerű.

2015. aug. 30. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem yorkim van,ezt ajánlom.
2015. aug. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Törpe pincser.
2015. aug. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Német spitz. Nagyon értelmes,könnyen tanítható,családcentrikus kutyák. Szőrük ápolása pedig nem sokat igényel 2 hetente 1-2 alkalomnál lévő kikefélésnél (vedlési időben lehet picit sűrűbben). Nekem 2 is van itthon. :)


[link]


[link]

2015. aug. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

Nekem Yorkim van, nincs megnövesztve a szőre, szóval könnyű a gondozása (itthon nyírjuk) és nem is hullik neki sose, évente 3-4 szőrszálat ha találok. Viszont 'lelkileg' olyanok mint a nagykutyák, bátrak és ugatnak. Ha nem neveled, akkor sokat. Okosak, az enyém 6 évesen 2-3 nap alatt tanult meg hemperegni és a 'Bang' trükköt, pedig elég béna kutyaidomár vagyok :D .

Menhelyen, fajtamentéseknél tudnak segíteni hogy melyik kutyus lenne neked való, hiszen fajtán belül is sokféle személyiségű kutyus van. Ha tenyésztőtől veszel, akkor tényleg tessék körül nézni honnan van, de írtad hogy tudod, meg okés :) .

2015. szept. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!