Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak (keverék) barátot...

A kutyámnak (keverék) barátot keresek. Hol találhatnék olyan kutyát meg Gazdit aki barátságos? És egyáltalán találnék?

Figyelt kérdés
2008. szept. 8. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Vidd olyan helyre sétálni, ahol sok kutyus van. Ha a fővárosban laksz, akkor erre alkalmas pl a Margitsziget, vagy az Árpád híd pesti hídfőjénél lévő kutyafuttató.
2008. szept. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hol laksz? A kutyám is és én is barátságosak vagyunk :))
2008. szept. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Erre az e-mail cimre irj ha érdekel krisztinapeter@citromail.hu

mert nem akarom itt kitárgyalni.

2008. szept. 8. 17:04
 4/5 anonim válasza:

Hát az én kutyáimnak rengeteg barátjuk van, valahol 70-80 közt, de ebből csak 30-40 van, akivel hetente legalább egyszer találkozunk. Hol tudtok barátkozni?

-séta

-kutyaiskola

-kutyás találkozó

-túrák

-internet

Mi ezekről a helyekről szedtük össze a barátokat. Persze még egyéb helyekről, mondjuk egy-egy nyaralás alkalmával, de ezekkel a kutyákkal nem találkozunk sokat. Mi nagyon aktív életet élünk, különböző társaságokba járunk, ahol rengeteg kutya van. Egyébként nem lehet "keresni", mert az egyszerűen jön. Találkozol egy gazdival, aki kutyát sétáltat, jól meg vannak a kutyák, játszanak ti pedig beszélgettek és megbeszéltek egy időpontot amikor újra kihozzátok a kutyusokat egy találkozóért. Ez egy idő után rendszeressé válik. ;)

2008. szept. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen szoktam olyan helyekre vinni de olyan 2 perces találkozok.Egy kutya van akivel játszott meg joba van de a gazdája nem engedi a kapun kivülre az a játszás is csak azért volt mert kiszökkött.
2008. szept. 8. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!