Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen frizbit vegyek?

Milyen frizbit vegyek?

Figyelt kérdés

Olyat szeretnék, ami nem túl drága (lehetőleg 2000 ft alatt), van a közepén lyuk (a kutyám úgy szeretni vinni, hogy beledugja a fejét:D) és jól repül. Már több frizbit elfogyasztottunk, de amik jól repültek, azok embereknek készült frizbik voltak és villámgyorsan tönkrementek, ami meg kutyáknak készült, az nem volt lyukas és nagyon nehéz volt, nem is repült jól.

Mit gondoltok erről a frizbiről?

[link]

Ha rángatja, nem fog szétjönni?


2010. márc. 12. 15:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fressnapfba biztos találsz megfelelőt a kutyusodnak!
2010. márc. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ezek a frizbik szerintem jók a kutyusnak, de azt nem garantálom, hogy nem rágja szét! Azt csak te tudhatod, hogy hajlamos e a kutyád mindent megrágni!
2010. márc. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Kutyának való frisbeet vegyél!

Ezek az embernek készültek felsérthetik a száját, és káros a fogaira!

Nekünk HERO korongjaink vannak, nagyon strapabíró.

2010. márc. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha kezdő kutya-frizbis vagy, akkor ne műanyagot, mert felsértheti vele a száját. Én a német cuccokat szeretem a legjobban, azoknak jó a minősége. De attól is függ, hogy mire szeretnéd használni.
2010. márc. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Szeretnék vele sportolni, ha jól megy neki, akkor esetleg versenyezni is. Utolsó, milyet ajánlasz? Valamilyen márkát tudsz mondani?
2010. márc. 15. 18:04
 6/12 A kérdező kommentje:

[link]

Erről mi a véleményetek? Ez ugyan egy kutyafelszerelés bolt, tehát valószínűleg olyan termékeket árulnak, ami jó a kutyáknak, de máshol nem írták, hogy ez kutyafrizbi lenne, ez a cég külön gyárt kutyáknak. Akkor most ez kutyafrizbi vagy emberfrizbi?

2010. márc. 17. 14:14
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha versenyezni szeretnél vele akkor standard korongot vegyél. Mert versenyen csak azzal lehet indulni. Pl. a Hero korongok ilyenek. Vegyél harapásállót - igaz drágább, de nem megy szét pár hét alatt!
2010. márc. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha versenyezni szeretnél vele és védeni a veszélyektől akkor innen fogsz rendelni!


[link]


Nekünk is innen van, nem tudják szétszedni a kutyák legyen az amstaff vagy akármi nagyon stapabiró és versenyen is ilyenekkel dobálóznak.

2010. márc. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amit mutattál (vagyis ez [link] nem tudom mi még sose láttam de ha ilyet veszel neki akkor olyan mintha kötelet vennél neki, azt is eltudod neki dobni és tudjátok huzogatni. A korong teljesen más, a kutyának hozzá kell szokni elkapni a freezbit és kikell alakitani magában egy technikát, hogy kapja el stb.
2010. márc. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ezek a Hero korongok jónak tűnnek! Melyik modellt érdemes venni egy kezdő kutyának?
2010. márc. 17. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!