Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaház télre, kiskutyának?...

Kutyaház télre, kiskutyának? Ha kint van a kutyus, akkor milyen a legjobb kutyaház neki? Konkrét linkeknek is nagyon örülnék!

Figyelt kérdés
A teraszon lenne a bejárati ajtó melletti sarokban a kutyus háza. 10 hetes rövidszőrű magyar vizsla. De nem tudom, milyen lenne a legjobb kutyaház neki. Éjszaka bent alhat, nappalra kellene a kutyaház.

#kutyaház télre
2015. szept. 9. 08:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%

pontosan, fogod azt látni. Nekünk két hónap kellett, de mi pl. a nyárra "tettük" már ki.

Lehet kint, csak legyen otthon is valaki, mi van, ha kibújik valahol, vagy valakinek megtetszik és megfogja elviszi (nem tudom milyen kerítésetek van).

2015. szept. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Egyedül élek így a kutyámat kiskorában napi 8-9 órára otthon kellett hagynom bezárva, kábelmentesíteni kell a földet, mert mindent szétrág, ágyaktól meg előre gondolatban elbúcsúzni... Ha sok szivacsot kitép az ágyból érdemes orvoshoz vinni...

A kutyabejáró 2-3 hónapos korában lett berendszeresítve, előtte nem mertem kiengedni, mert egy kutyámat előtte úgy lopták el a kertből kiskorában.

2015. szept. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
és kedves utolsó, milyen a kutyád azóta? mármint milyen a viselkedése?
2015. szept. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!