Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanított?

Ivartalanított?

Figyelt kérdés
A kan kutyák miért akarnak az én ivartalanított szuka kutyámmal szexelni?

2015. szept. 9. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
egyszerűen kifejtik a dominanciájukat. Tiltani kell!
2015. szept. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Vagy a másik lehetőség, hogy olyan szaga van a kutyádnak, mintha tüzelne. Ez sok ivartalanított kutyánál előfordul.
2015. szept. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

És mit tudok vele csinálni hogy ne legyen olyan a szaga? :D

Mert elég érdekesen néz ki a kertbe a yorki tacskó keverék làny kutyám és az amstaff fiú kutyám :D Mellesleg több mint 1 éve vannak együt, és ők már lerendezték a dominanciát szerintem.

2015. szept. 9. 20:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit se tehetsz a szag ellen. Mondjuk nekem csak kan kutyáim vannak, de azok az ivartalanított szukás ismerőseim, akik hasonló jelenségről panaszkodtak nekem, eddig nem tudtak megoldással szolgálni. Illetve egy megoldás van, a pofátlankodó kanokat ők maguk zavarják le a kutyájukról (ha már a kan gazdája nem tud vagy nem akar ellene tenni).
2015. szept. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ohh, értem, azért köszönöm szépen. :D
2015. szept. 9. 21:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én kutyim is elég kapós fiú társaságban(szintén ivartalanított szuka),szerintem semmit nem lehet vele csinálni.Mondjuk az enyém mindig leül,ha nagyon szaglásszák,szóval nem hagyja magát,a fiú kutyákat meg természetesen letessékelem róla,ha a gazdi nem tenné meg:)
2015. szept. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kanok dominálnak, és nem szexelni szeretnének. Ez fordítva is működhet, mikor a szuka mászik a kanra és hágó mozdulatot végez, de megtörténik a gazda kezén, lábán is - most is van egy hasonló kérdés. Ez szimpla dominancia. Ha a kanok a te kutyáid, le kell őket tiltani, ha nem sajátok, akkor közbelépsz, mert előbb utóbb a szuka megunja és majd ő lerendezi a dolgot. Na, ezt nem szabad megvárnod.
2015. szept. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés most nem a dominanciáról szólt, hanem arról a jelenségről, amikor egy ivaros szukával simán sétál az ember más kutyák közt és nem éri semmi atrocitás, majd amikor ugyan azt a szukát ivartalanítják, attól kezdve a kanok körülötte állandóan a hátsóját szaglásszák és meg akarják hágni. Csak a szuka változott, a kanok nem, mégis hirtelen másként kezdenek viselkedni. Amúgy egy kan gazdája, mint például én is, meg tudja állapítani, hogy mikor viselkedik a kutyája taplóként a másikkal és mikor indulnak be a hormonok nála. Másként történik a dominancia hágás és másként az, amikor érzi, hogy felvevős a szuka és párzani akar vele.
2015. szept. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!