Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnek venni egy Cane...

Szeretnek venni egy Cane Corso kan kutyat . Az lenne a kerdesem hogy mennyit eszik? Illetve van egy Szuka ivartalanitott 5 eves Nemet juhaszom . Baratsagos . Ajanlanatok ti igy a Corsot? Ha lehet tapasztalt kutyasok velemenyet szeretnem kikerni errol

Figyelt kérdés

2015. aug. 14. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mennyit eszik pontosan, azt nem tudom. Gondolom kb. mint a német juhász, vagy kicsit többet.

Ha a német juhászod hozzá van szokva más kutyákhoz, és velük is barátságos, akkor lehet cc-d. De jól gondold meg, lesz-e időd mindkét kutyára külön-külön is (nevelés, stb.)

2015. aug. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, hát a cane corso bizony tud termelni rendesen, és érdemes minőségi kajával etetni, h. szépen fejlődjön. Szuka kutyival nem lesz semmi baj, jól ki fognak jönni. Mondjuk, megfelelő méretű kennel vagy udvar azért nem árt.
2015. aug. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben , koszonom szepen a gyors valaszokat!:)
2015. aug. 14. 13:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem dogo canariom van, napi 1 kg húst eszik, mellette kap izületvédőt, lazacolajat. Felesleg alig van rajta, inkább izom.
2015. aug. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Tudom, hogy nem mostani a kérdés de gondoltam azért írok. Az én Cane Corsom egy Rotweiller mellet nőtt fel, rendesen neveltem mindkettőt. Ennek ellenére el kellett zárnom őket egymástól, mert a Corsom rendszeresen bántotta a másik kutyát(Cane Corso hím, Roti nőstény)
2015. aug. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már meg van a Corsom . Semmi probléma velük , jól kijönnek egymással . De azért köszönöm a válaszod !
2015. aug. 30. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!