Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért morog másokra a kutyám...

Miért morog másokra a kutyám ha felveszem az ölembe?

Figyelt kérdés
Ha lent van a földön akkor mindenkivel barátságos viszont ha felemelem akkor meg akarja harapni azokat akik megakarják simogatni.

2015. szept. 9. 23:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én is megszeretgetem a kutyámat, naponta millió alkalommal, de nem kezelem úgy, mint egy embert (kisbabát), mert nem ember, hanem KUTYA!!! Nevelni kell, és a szabályokat folyamatosan betartani.

Nem azt mondom, hogy soha ne vegye fel az ölébe, de meg kell tanulnia a kutyának, hogy miért van ölben, és mikor hogy reagáljon a dolgokra.

Ha esetleg nehéz vele, akkor javaslom a kutyakiképző segítségét, lehet nem is kell sokat járni csak 1-2 alkalommal :)

2015. szept. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A kutya nem attól lesz neveletlen és emberként kezelve, hogy ölbeveszik. Ez csak egy szituáció amikor a fennálló probléma megmutatkozik. A kérdező nem mondta meg, hogy milyen helyzetben veszi ölbe tehát butaságnak tartom, hogy erre az egy dologra szálljunk rá és sápítozzunk. Én a kutyámat minden nap ölben babusgattam otthon kicsi korában (utána már nem fért el), és láss csodát kiképzett, jólnevelt kutya lett belőle, soha semmi gond nem volt vele.
2015. szept. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Szilvi & Argos ***** válasza:

Vezess be új szabályokat az életében és keményen tartasd be vele. Határozottan bánj vele, fegyelmezd, ha rosszul viselkedik.

Ha morogni kezd az öledben, azonnal tedd le és hagyjátok figyelmen kívül a kutyát

2015. szept. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 eve5 ***** válasza:

Hát persze már. Még ti mondjátok meg hogy fel fogja venni vagy nem. Na ne már..

Olyan gyerek és el vagytok, ölbe veszi, és?

Hol fáj az nektek?

Csak amikor meg akarják simogatni, ne vedd ölbe. És miután simogatták akkor meg fel veheted. Hiszen olyan mint egy kis gyerek..😍😃😃

2016. ápr. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!